Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a teszt negativ lehetek...

Ha a teszt negativ lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem jott meg a menszeszem mar tobb mint 10 napja.Febr.15.en kellett volna hogy meg jojjon 18.an csinaltam tesztet negativ.Ra3 napra elmentem dokihoz oki adott gyogyszert hogy megjojjon meg azt mondta lehet terhes vagyok.Masnap szinten csinaltam tesztet ami szinten negativ lett.tovabbra se jott meg. ma reggel is csinaltam egy tesztet msdt nem tudok megnyugodni es szinten negativ.....

a baratommal kb 3-4 hete voltunk ugy egyutt hogy 2 percre nem vedekezdtunk de nem ment el bennem es semmi fele keppen nem keveredhetett belem sperma.

De nagyon ideges vagyok es nem tudom mit csinaljak szerintetek?


2017. febr. 28. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

SOHA!!!

Ha terhes vagy, akkor POZITÍVnak kell lennie! :)


17/L

2017. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg. Valószínű most már a sok stressztől nem jön meg. Ami megjegyzem, érthető. de előfordul, hogy minden látható ok nélkül kimarad, én jártam így egyszer, úgy, hogy mindig gumival védekeztünk. Gyakorlatilag 3 hetet késett, szóval mondhatjuk, hogy kimaradt, az után jött meg két nappal, hogy negatív lett a tesztem és megnyugodtam.
2017. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.Csak az orvos nagyon megilyesztert mert hogy terhes vagyok... mert a mehnyalkahartyamon van egy fekete kerek valami ami kb egy 5 foritos meretu de azmlehet mehnyakszaj seb is nem?
2017. febr. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!