Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Többféle témakör: anorexia,...

Többféle témakör: anorexia, bulimia, evészavar, alkohol, egyedüllét, alvás kapcsán? Akinek evészavara van, írna? Vagy aki orvosnak tanul / ért az egészségügyhöz?

Figyelt kérdés

Magamról alul írok.


Tegnap és előtte is volt hogy csak keveset aludtam 4,5 órát. Ez okozhat emlékezetkiesést?


Aki anorexiás / bulimiás, segítene? Ti szoktatok inni?

Mennyit alszotok? Használtok valami alvást segítő készítményt?


Egyedüllét kapcsán: ha sokat van az ember egyedül, sokáig nem beszél, akkor természetes, hogy "cseng" a feje? (mármint ha pl. tanulok, zh-kra, 2-3-4 napig egyedül vagyok, pl. csak boltba megyek de amúgy itthon vagyok, akkor ilyen "fejcsengést" érzek. ) Ez természetes?

Ha buszon ülök, vagy melóba vagyok és beszélgetek, akkor nem érzem.


Aki bulimiás / anorexiás, és purgál, segítene? Jobb bordafájás mitől lehet? KItágulhat nagyon a gyomrom (falásroham miatt), annyira, hogy nyomja a jobb bordámat? Vagy csak elaludhattam?



2017. ápr. 6. 17:40
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyetemen tanulok. Régebben tökre jól korrepetáltam, BA diplomám van. Most mastersen vagyok.


Többféle melót is végeztem (recepciós, szakmai gyakorlat nagyobb multinál sales & marketing területen, animátor, szaunai kisegítő, ruházati boltban kisegítő régebben, eladó, stb.) Többmindent szerettem régen csinálni / most is csinálni. Jelenleg korrepetálok egyetem mellett. Akarok valami új melót nézni ( a régitől - irodai adminisztratív - eljöttem.)


Eléggé stresszes időszakom volt (zh időszak, beadandók, munka... )Anorexia-bulimia keverékem van, körülbelül 5,5-6 éve.


Körülbelül 2 hete kezdtem el inni (kb. 1-2 dl bor, stresszoldás kapcsán), ugye a zh-k, magány miatt is. Barátom nincs.

Munka is stresszel. Nagyon szeretnék valami hosszú távú munkát vállalni.


Mit javasoltok?

2017. ápr. 6. 17:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nem hiszem, hogy érdemben tudnék neked segíteni. Én 22 éves fiú létemre bulimiás vagyok, de vannak olyan szakaszaim is, amikor napokig nem eszem semmit. Az alvással nekem is vannak gondjaim, szerintem az éhség miatt.

2017. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!