Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kétségbe esve nagyon! Ti,...

Kétségbe esve nagyon! Ti, hogy látjátok a helyzetem?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk akut leukémiám lenne az 3 hónap alatt már elég komoly bajhoz vezetett volna?Mint ha azt olvastam volna, hogy az akut akár hetek alatt nagy bajhoz vezethet. Nekem 3 hónapja kezdődött a "kálváriám" . Több helyen vérzett a fogínyem leginkább fogmosáskor. Azóta eltlet 3 hónap. Lázam nincs. Beteg azóta nem voltam. Talán apró pont szerű bevérzések lehetnek még, de az se az szerintem mert kitüremkedik nem a bőr alatt van. Nagyon félek a leukémiától. NEm tudom miért. Talán mert még csak 22 éves vagyok. Ha akut leukémiám lenne akkor 3 hónap alatt már más is lett volna?Orrom sem vérzett még...szerencsére! Köszönöm szépen a válaszotokat előre is. Remélem nem lesz gond. Szép napot nektek!

2017. ápr. 10. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nincs a leukémiától félni. Kell csinálni egy vérvételt, abból kiderül, hogy van-e.
2017. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
természetes csináltatok vérképet.csak szerettem volna kikérni a véleményeteket.
2017. ápr. 10. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez eleg nagy hypochondiara vall. ne parazz ennyire, meg csak 22 vagy, kulso szemmel kicsit nevetseges, hogy a foginyverzesrol a legrosszabb jut eszedbe:)

probalj meg lazitani, tereld masra a gondolataid.

2017. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hipochonder vagyok, tudom milyen ez, a nyelvem tövében lévő izlelobimbokra azt hittem, hogy daganat, volt egy kis pattanás az orromban, szinten daganatra gyanakodtam, stresszes időszakban enyhén remegett a szám, azt hittem, hogy Parkinson kór és még sorolhatnám . Mindig van valami, szinte temetem magam állandóan , végül kiderül, hogy semmi probléma (kop-kop) . Tudom, hogy nehéz és csak a vérkép fog tudni megnyugtatni (talán az sem). Volt olyan, hogy egy anyajegyem miatt féltem, hogy rákos és hiába mondta a doki, hogy nem az, addig nem nyugodtan meg még le nem szerettem és el nem küldtek szövettanra. Viszont próbálj megnyugodni , az inyem nekem is gyakran verzik, hamarabb utal fog-iny problémákra , mint leukemiara, hidd el annak más tünete is lenne . Nekem pl vitaminhianytol vérzett sokat az inyem.
2017. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! Rendes tőletek! Remélem nem lesz gond!
2017. ápr. 10. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy leukémiás, akkor már lenne nagyobb problémád. Lehet, hogy gyulladt a fogínyed, menj fogorvoshoz és használj Parodontax fogkrémet, nekem az segített! (az ízét meg lehet szokni és van belőle mentolosabb verzió is). Csináltass egy vérképet, az sosem árt és megnyugszol de keress fel egy pszichológust is szerintem, mert lelki eredetű lehet, hogy a legkisebb dologból egyből leukémiára gondolsz, millió oka lehet. Sok sikert és nem lesz gond, ne aggódj!
2017. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen egy hete hasznàlom a paradontaxot ès sokat javult a figìnyvèrzès. Remèlem semmi komoly.
2017. ápr. 13. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!