Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek pszichológushoz? Nem...

Menjek pszichológushoz? Nem igazán látom, hogy hogyan is tudna segíteni.

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon kedves, vicces, mosolygós, közösségi lány vagyok.

Vannak rosszabb napjaim (mint mindenkinek) amikor morcos vagyok, stb...

Viwzont ha nem vagyok emberek között legtöbbször ugyanezt érzem, folyamatosan sírnom kell, fájdalmat akarok okozni magamnak, vagy csak tönkretenni valamit.

Rosszabb napjaimon a testemen lévő anyajegyeket kaparom, karvolom és ilyenkor arra gondolok hogy bárcsak elrákosodna. Többször nyomom el ilyenkor a karomon, lábamon (egyszer még a saját arvomon is) a cigaretta csikket.

Én nem ilyen vagyok, én tényleg egy kedves mosolygós "kislány" vagyok. Ilyenkor olyan érzésem van mintha elborulna az agyam egyszerűen



2017. ápr. 20. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod,hogyan tudna segíteni, mert ez nem a szakmád, hanem az övé.


IGEN, menj szakemberhez, ezek kóros gondolatok.

2017. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első hozzászóló mondja. Segít neked megérteni magad, értékelni magad, és nem teszel ilyet többé.
2017. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!