Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is ezt érzitek ha lázasak...

Ti is ezt érzitek ha lázasak vagytok?

Figyelt kérdés

van egy ilyen fura èrzès...mintha bizseregnènek az izületek, ès olyan könnyű lebegő èrzèssel párosul, gyengesègszerű.

ti is szoktátok ezt èrezni? ez mièrt van?


2017. ápr. 25. 17:29
 1/2 Kígyó2005 válasza:
Van mikor azt érzem van mikor nem.
2017. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt már többször is magas lázam és az érzés általában ugyan az. Az egyik ezek közül például a zuhanó érzés. Ezt nehéz elmagyarázni..Fekszek az ágyban és mintha zuhannák majd hirtelen felemelkednék.mintha megszűnt volna a gravitáció. Vagy egy másik verzió - amikor csukva van a szemem mintha párnák repdesnének a szobában függőlegesen.

Olyan mintha valaki mindig feldobná mielőtt földet érne csakhogy nincs ott senki.

A következő érzés - amikor megpróbálod összetenni a tenyered akkor olyan érzés mintha lenne közte valami. Minél közelebb teszed egymáshoz annál nagyobb az ellenállás a két tenyered közt.

Ezek az érzések (nem nevezném hallucinációnak mert tudom hogy nem valódi) általában 39,5 fok felett szoktak jelentkezni. Még hozzátenném, hogy lázasan intenzívebbek az álmok. Alvási paralízis is előfordult már. De ez szerintem mindenkinél más és más. Leszámítva a szédülés,fázás,egyensújzavar...

Már több mint 5 éve nem voltam se lázas se náthás. A gyógyszertárban az összes vény nélkül kapható gyógyszer mind csak placebo.

A paracetamol nem segít a betegségen és nem is csökkenti a fájdalmat. Néhány ilyen gyógyszerben van nátrium-klorid ami segíthet csökkenteni a lázat. A gyógyszeripar csak egy nagy biznisz.

Még megemlíteném, hogy a rákra is van ellenszer a kemoterápián kívül.

Néhány olajban tárolt növényi kivonat szó szerint csodákra képes.(én is szkeptikus voltam) itt most be is fejezném.. mindenkinek jó egészséget kívánok.

2017. máj. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!