Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S.! Mitől lehet véres a...

S. O. S.! Mitől lehet véres a köpésem?

Figyelt kérdés
Nagyon enyhén vagyok csak megfázva, szinte alig észrevehető. Tegnap fogmosásnál vettem észre, hogy öblítés előtt tiszta vért köpök szinte. Alaposan megnéztem a fogínyemet, sehol nem vérzett, meg éreztem is, hogy a vér a torkomból jön fel. Ami még jobban megijeszt, hogy nem is csak barnás, vagy félig volt olyan, hanem egy az egyben tiszta vér, ráadásul nem is kevés. Tüsszentettem két erőset a délután folyamán, nagyon remélem, csak attól sérülhetett meg valami ott bent. Sosem volt még ilyen, nem tudom, mihez kezdjek.

2017. ápr. 26. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor voltál tüdőszűrőn utoljára, hány éves vagy ?
2017. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* Menj el házidhoz és kérd nézze meg a torkodat, meg hallgatózzon. Ha szükséges fog adni beutalót orr fül gégészetre és MRTG-re is a tüdőgondozóba + köpetleoltásra.
2017. ápr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tavaly februárban voltam tüdőszűrésen. 25 éves vagyok. Azt hiszem, ma mindenképp meglátogatom a dokit!
2017. ápr. 26. 01:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így pár éve, a semmiből jött, pár napig tartott. Kivizsgálások során a legjobb orvosi tipp az volt, hogy elpattanhatott egy ér a mandulámon. Azóta sem találkoztam újra a jelenséggel. De azért tényleg nem árt orvosi véleményt kérni a dologról. Jobbulást :)
2017. ápr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Uh, de durva lehetett neked is... Mondjuk, nekem nincsenek már meg a manduláim.
2017. ápr. 26. 02:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Az bizony ínyvérzés. Nekem is volt már. És ha nem is látod attól még lehetett az. Nem tudod minden fogadat megnézni magadtól. Patikába vegyél gyógyfogkefét és meridol ínyvérzés elleni fogkrémet használj.
2017. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tüdőből és a torokból sem fog vér távozni így, meg amúgy is az súlyos betegségekre utal és nem egyik napról a másikra jön, mellesleg erős köhögés is kell hozzá. A mandulád nem fog úgy vérezni és ér sem fog elpattani.
2017. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!