Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most húzták ki az egyik...

Most húzták ki az egyik bölcsességfogamat felül, meddig lesz véres a köpésem? Mikor ihatok meg ehetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna sokáig véresnek lenni, meg kell alvadni a vérnek.Nekem volt egy fogam, a 3-ból, ami 1 hétig vérzett, de nem volt vele semmi gond. Inni már az érzéstelenítő kimenetétől ihatsz, de előbb is, csak nem öblögess a folyadékkal. Ha teheted igyál gyógyteákat, menta, kamillateát. Jó lábadozást;-) Enni meg ha kiment az érzéstelenítő és tudsz enni, DE csak semmi tejeset ne!
2011. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kései Sirató ***** válasza:
Nekem fél napig vérzett, aztán elállt. Pár óráig ne egyél és ha eszel, akkor a másik oldalon. Én csak levest mertem enni aznap.
2011. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!