Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tüdogyullassal muszaly elmenni...

Tüdogyullassal muszaly elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Valoszinu tudogyuszim van, nem voltam orvosnal es nwm is akarok menni.

Megfaztam, es most nagyon kohogok, es ekkor faj a tüdőm. Mit vegyek be? C vitamin hasznal? Nem szeretnem a kioktatast



2017. ápr. 30. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban tüdőgyulladásod van, akkor el kell menni az orvoshoz, mert akár bele is halhatsz, ha súlyosbodik. A C vitamin nem használ semmit.
2017. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvos. Ha tényleg tüdőgyulladás, akkor a szövődmények halálosak is lehetnek. A C-vitamin a test normális működtetéséhez kell, az nem fog kigyógyítani.

Menj el orvoshoz, ne vedd félvállról az ilyet. Nekem is volt hogy fájt a mellkasom, nem foglalkoztam vele 2 hétig és kiderült hogy PTX-em volt.

2017. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél belehalni, vagy szövődményekkel küzdeni utólag.

Irány az orvos, és ne halaszd.

2017. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most mé' tanítjátok, oktatjátok, mikor nem szeretné szegény kis beteg? Nyomás az orvoshoz! Nincs visszapofázás!
2017. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem muszáj, csak erősen ajánlott. C vitamin a megelőzésben segít igazán, ha már beütött a krach, akkor sokat nem érsz vele, bár mindenképp jót tesz.
2017. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, muszáj. Ha valóban tüdőgyulladás, akkor arra antibiotikum kell.
2017. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar nem annyira köhögök, es csak néha jön rám a roham, és ha holnap se megyek el orvoshoz, meg fogok gyógyulni? Nem lesz nagyobb bajom?
2017. máj. 1. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy.

Súlyosbodhat ha komolyabb a probléma.

Egy vizsgálatra mindenképp elkéne menni.

Valaki meg összetenné a két kezét ha mehetne orvoshoz. Na mindegy.

2017. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!