Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Forduljak ilyen tünetekkel...

Forduljak ilyen tünetekkel orvoshoz szerintetek?

Figyelt kérdés

2015-ben volt egy koponya ct-m negatív lett, minden okés, bár neurológus szerint kis vizesedés van az agyamnál, de ez nem jelent elvileg semmi rosszat, minden más vizsgálat is negatív volt. Végén már hagytam a fenébe az egészet belefáradtam, nem is mentem hozzá többet.


Aztán most 2016 végétől émelygő érzés, tompa fejfájások, szúrások kínoznak és fáradékony is vagyok.

Persze tudom kialakulhatott valami baj 1,5 év alatt...


Jód érzékeny is vagyok, szerencsére különösebb nagy gond nélkül megúsztam a ct-t, de azért bevoltam szarva. Bőrkiütések, torokégés meg nem is tudom milyen tünetem volt még akkor, gyorsan kaptam utána ellenszérumot ami segített. Így elvileg már be se adnák nekem a jódot, ami nélkül a CT nem is olyan eredményes, ha meg mégis be akarnák adni nagyon be lennék szarva... Bár azt olvastam nem adhatják be...


Szóval nem tudom, már félek dokihoz menni, de nyílván kéne, nagyon nehéz... Egyébként nagyon változó, hogyan kínoz a dolog, van hogy sokat, van hogy semennyit. Ma pl egész rossz napom van...

Ha nem csinálok semmit délutánra akkor is úgy érzem szundi idő lenne mint egy 70 évesnek, de közben még csak 27 vagyok jelenleg. Egyébként sose alszok max ledőlök 5 percre


2017. ápr. 6. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz... Ennel tobbet nem tudunk max tippelgetni.

Ha ugy erzed rossz volt az elozo orvos, menj masikhoz.

2017. ápr. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!