Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért remegek? A tobbi lent 15l

Miért remegek? A tobbi lent 15l

Figyelt kérdés
Soha nincs semmihez kotve. Pl nem akkor amikor izgulok meg semmi ilyesmi. Mindig csak ugy random ilyenkor mit tegyek? Vagy egyaltalan miert van ez? 15l

2017. máj. 13. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Fáradtság? Állandó kimenrültség? Kávéfogyasztás túlzásba vitele? Te tudod a választ magadtól megtalálni.
2017. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert energiaitalokat/kávét/kólát fogyasztasz.
2017. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem iszok kavet vagy energiaitalt, es csak regen ittam kolat ugyhogy nem hiszem h emiatt lenne...
2017. máj. 18. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem hiszem hogy tudok, de velem is ez van. Velem ÁLTALÁBAN izgulásnál van, de nem mindig. Például szilveszter éjjel a nagymamámnál voltam, "aludtam". Úgy elkezdtem remegni, szinte az egész testem és közben úgy éreztem, elhányom magam (nem lett semmi végül) és másnap kevesebbet ettem. Foggalmam sincs mitől volt, nagyon érdekelne. Még soha nem volt ilyen azelőtt.
2017. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyet kéne nézetni.
2017. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!