Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok aludni mit csináljak?

Meechy Darko kérdése:

Nem tudok aludni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok elindultunk 11 fele biciklizni a barataimmmal itt a korenyeken egy kis varosban lakom elindultunk az egyik kornyezo falu fele kb 15 kilometer volt ossze vissza dombok a panik miatt bolt hogy ramjott a felelem de valahogy mindig elmult megaltunk a faluba egy fel orara majd rovabb indultunk egy masik falunak hazafel kb ugyAn az a tav csak nem tudtuk pontosan milyen hosszu lesz mert meg nem jartunk arra mentunk egyszer csak igazoltattak a rendorok egy nagy mezo kozepen xd aztan utana jott egy falu ott altunk 5 percet tovabb indultunk de a vegere nagyon durvan elfaradt mindenem fel ertem a lakasba es mint egy elo halott kb aztan csinaltam kajat (ket hamburger) megettem bezuhantam az agyba azt hittem egybol elalszom de azota kinlodok borzaszto faradt vagOk de egyszeruen nem megy felek is kicsit nem akarok meghalni hanyingerem is van nem tudom mit csinaljak

2017. jún. 11. 04:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy szép, hosszú mondat volt! Vesszők, egyéb írásjelek? A pánikroham nagyon rossz, de nem halálos. Lazíts, relaxálj! Ne igyál kávét!
2017. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges voltam, amúgy sosem iszom kávét. A relaxálás meg sajnos nem megy, olyan könnyen .
2017. jún. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!