Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem teljesen elrontottam...

Úgy érzem teljesen elrontottam az életemet, szerintetek mit tehenék?

Figyelt kérdés
30 éves lány/nő vagyok félig meddig mozgássérült, van két nyelvből nyelvvizsgám, diplomám de mivel csak bizonyos helyeken (nem messze a lakóhelyemtől) tudok munkát vállalni ebből kifolyólag munkám sincs, ha volt is, az is csak pár hónapos volt, hiába vagyok jól képzett. Nem tudom mit tehetnék, egészségi állapotomon nem igazán lehet javítani, nincs rá gyógymód.

2017. jún. 14. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem költözol oda ahol van munka, mint minden értelmes ember?
2017. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj otthonról elvégezhető munkát találni (fordítás, hasonlók), vagy rokoni, baráti segítséggel költözz el oda, ahol több lehetőséged van.
2017. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Molyember ***** válasza:
Harminc évesen nő vagy, nem lány. Pontosabban az vagy, aminek gondolod magad, de ha ez nincs szinkronban a valósággal (persze, melyik valósággal?), akkor problémáid lehetnek. Mivel tanult ember vagy, nyilván gondoltál már rá, hogy otthonról végezhető munkát kell találnod, teszem azt, fordíthatnál, de nyilván annak is oka van, hogy ezt nem csinálod. Ebből következik, hogy nem konkrét javaslatokat, állásajánlatokat vársz, hanem valami egészen mást. Ne legyen igazam, de szerintem erre ez az oldal a legkevésbé sem alkalmas, hemzsegnek itt az idióták. Keresned kéne egy megfelelőbb fórumot. (Kivéve, ha jó a humorérzéked. Akkor a Gyakori egy remek játszótér.)
2017. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!