Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg elrontottam az életeme...

Tényleg elrontottam az életemet? Lehet ennél rosszabb?

Figyelt kérdés
Már egy jó 4-5 éve élek úgy hogy sosem merek kibontakozni, van hogy nehezen nyilvánulok meg, úgy érzem nem tudok akadálymentesen élni, van hogy észre veszem a körülöttem lévő emberek "szabadabban" mernek beszélgetni, én meg sosem tudom magam úgy kifejezni ahogy szeretném. Van úgy hogy a beszélgetést is kerülöm, vagy éppen azzal akivel beszélgetek nem mondanám azt hogy órátlan órákig. Folytonosan szorongok, közbe meg depressziós is vagyok abból is már a rosszabbik fajtából (van hogy hajlamos vagyok dolgokat többször is átgondolni, valahogy nehéz a felfogásom is (mondjuk ilyen logikai helyzetek mint pl. "nem tudok akadálymentesen élni") egyszerűen belezavarodok és lassan fogom fel., a memóriám is elhagy nehezen tudok emlékezni.) és ez mellett már féltem az egészségem is már olyanokba gondolkodok... mivan ha a depresszió miatt pusztultak az agyi idegsejtjeim, vagy össze zsugorodott az agyam stb.. ez nem mehet így tovább mert megfogok őrülni.
2014. nov. 10. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy Herby csinálja. Alkohol. :) Komolyra fordítva a szót keress fel egy szakembert, ha úgy gondolod segítségre szorulsz. Mert az ilyen témákat nem "gyakorikerdesek.hu" oldalon kell keresni illetve a választ várni. Ez mindenkinél más probléma és más miatt alakult ki. A háttér történetet sem tudjuk. Ehhez több beszélgetés kell, mint a tüneteket leírni. :)
2014. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő,de szerintem át kell gondolnod,hogy 4-5 éve jobb volt e..A második kérdésre tudom a választ:MINDIG LEHET ROSSZABB.
2014. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!