Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha elrontottam az...

Mit tegyek, ha elrontottam az életemet, és csak az öngyilkosság maradt megoldásként?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem, elveszítettem az állásom, és mentális problémáim vannak.
2014. jún. 19. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
hát, annyit tudok mondani, hogy biztosan nem vagy ezzel egyedül. De nyugi olyan még soha nem volt hogy nem volt sehogy
2014. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott a válasz is.
2014. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugorj vonat elé.A gyorsvonatot válaszd.Az a biztos!!!
2014. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A személyvonat nem biztos?
2014. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem.Személyvonat lehet,hogy csak elüt,de sikerül megálnia.Esetleg nyomorékká tesz.A gyorsvonat az a tuti.Olyan megállót vagy helyet kell választani,ahol tuti nem áll meg.Bicskén a kisállomáson,sokaknak sikerült így meghallni.

Ja,ne értsetek félre.Nem bunkó akarok lenni.Én azt az elvet vallom,ha valaki meg akar hallni az a saját döntése.A saját életével azt tesz,ami jólesik Neki.Ha Valakinek van bátorsága meghallni,emelem a kalapom elötte.Nekem nincs.Próbálkoztam,de vonat elé nem mernék ugrani....

2014. jún. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát nagy köcsögök vagytok ti itt mind, akikben még annyi humanitárius érzés sincs, hogy megkérdezzétek ezt a szerencsétlent, hogy mégis hogy jutott el idáig - hogy lógatnák fel az összes olyn majomfejű barmobt, akikben semnmi együttérzés nincs!


Kérdező, ilyet ne tervezgess, inkább írj, hogy mi miatt érzed úgy, ahogy írtál, ha gondolod, ne itt, hanem privin.

2014. jún. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!