Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy hozzá értő ember segítsen...

Egy hozzá értő ember segítsen nekem abban, hogyan tudok kapcsolatot teremteni egy vagy több kicsi korom óta engem követő démonnal?

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta tapasztalom, hogy egy de valószínű több démon időnként ott van velem egy házba olykor egy szobában. Jelzik is elég bizarr dolgokkal. De nem csak akkor ha egyedül vagyok. Tudom az okát is miért van ez. Tudom, hogy ez démon. Csak annyit nem tudok lehet-e komolyabb bajom nekem vagy a családomnak abból, ha kommunikálni szeretnék vele/velük. Már zavarnak. Kicsiként féltem tőlük. Nagyobbként eltűrtem. Mostmár zavar.

2015. júl. 9. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mi az oka?

Eddig mivel próbálkoztál?

Mit akarsz tenni vagy megtudni?

2015. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az oka, hogy ovis koromban annyira kíváncsi voltam, hogy szóltam egy démonhoz. Persze nem közvetlen. Csak kíváncsi voltam, hogy vannak e. Gyakorlatilag emlékszem azt mondtam, mutassák meg hogy vannak, . Nem próbálkoztam még semmivel. Mert nem akárok bajt magamra. Ennél nagyobbat nem.
2015. júl. 9. 20:55
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt akarom megtudni, hogy hogy tudok közvetlen beszélni vele.
2015. júl. 9. 20:57
 4/24 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy démonról van szó?
2015. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 cskrisztian válasza:
0%
Az igazság ha már irányitása alatt vagy , és nem vic az okultizmus mint akár a NEW AGE MOVEMENT egy pandora box melyet nem lehet bezárni én azt ajánlom neked ne démonokal folytas kapcsolatot hanem Istenel [link] szerez szentelt vizet , kapd visza a lelked ted azt amit kér nem sok idöd van igazábol az emberek 99% megszálva van vagy befolyásolva van demonok által az egész föld spiritualis szinten pokol...nemsokára manifesztálodik fizikailag szeptember 23madikán cern által ... OLVASD A TESTIMONYT ha nem tudsz angolul van translate tud az igazságot használd a szentelt vizet élj....
2015. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy démon , hogy nekik és nem szellemeknek mondtam. És egy szellem inkább házhoz vagy tárgyhoz kötődik a démon emberhez. És az házról házra is képes menni. De a szellem marad egy házban. Vagy ott amihez kötődik.
2015. júl. 9. 21:06
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Mert a démonok összefossák a lábuk szárát attól hogy egy kiglancolt pedofil eldünnyögött valamit latinul a viz fölött... nem igaz, ötös?
2015. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ötös... Én nem hinném hogy a maga szentelt vize fog segíteni beszélni a démonokkal. Nem elűzni akarom őket. Csak beszélni velük. Mert ha már vannak, miért ne. Elmenni nem fognak. Tudom. Ezek nem unják meg sose.
2015. júl. 9. 21:09
 9/24 anonim ***** válasza:

Azzal a démonnal, aki egy kiváncsiskodó óvodás kérésére megjelenik, nem kell félned!

Emlékezésed csak a félelem diktálja.

Egészen biztos hívtad a manókat és tündéreket is, ők ugyanúgy veled vannak és vigyáznak, hogy a démon cselekvőképtelen legyen!

2015. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

....komolyan? Ez nevetséges...

egyrészt utána többször is magam próbáltam iskolásként is beszélni vele. Hihetetlenül érdekelnek a démonok. És ez nem aludt ki kicsi korom óta bennem. Tettem már egyebeket is azóta. De minek írjam le..nem ezért irtam kérdést hanem hogy megtudjam lehet e komoly bajom a közvetlen akarok beszélni vele vagy velük.

2015. júl. 9. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!