Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az hogy lehetséges, hogy ha...

Az hogy lehetséges, hogy ha én beteg vagyok, a szüleim ritkán vagy sosem?

Figyelt kérdés
Nem a sima megfázásra gondolok, hanem a hányós-hasmenéses vírusra. Amióta emlékszem pl apukám max akkor hányt, ha sokat ivott, hasmenéses megbetegedésre nem is emlékszem nála. Anyukám nem tud hányni valamilyen oknál fogva, hasmenéses megbetegedésre is csak 1 alkalomra emlékszem - akkor piszkosul földhöz vágta a vírus, ennek is legalább 10 éve. Én olyan 2-3évente legalább 1x elkapom ezt a csodás betegséget, de ők sohasem. Pedig anya 40 éven keresztül buszozott (távolsági és városi busz), emellett egyetemen dolgozott, tehát diákok között, és ott tud terjedni egy ilyen betegség. Hogy van ez? Jobb az immunrendszerük?
2017. jún. 19. 14:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!