Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy ronda srác vagyok és tök cuki, szép lányok is jeleznek nagy ritkán, mintha bejönnék nekik, ez igaz lehet vajon?

Figyelt kérdés
Ja és már smároltam egy szép lánnyal, nem ellenkezett, pedig már nagyon sok lány utasított el, nevezett ronda, nyomi fiúnak pusztán a külsőmet vagy egy sziát látva belőlem csak.
2013. okt. 24. 22:58
 1/5 Noydra ***** válasza:
Talán előfordulhat, hogy neked sem a külsőd a gond? Meglepő o.O...
2013. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor nem is vagy olyan ronda, mint gondolod. :) Hidd el, nem csak a külső számít, mindenkiben van valami, ami vonzza a másik nemet. :) A lényeg, hogy légy magabiztos, és ne kérdőjelezd meg a tök cuki, szép lányok döntését, véleményét rólad! ;)
2013. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illúzió csupán.
2013. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos akkor nem vqgy ronda..de ha küldesz egy képet megmondom:)
2013. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát.. én ismerek ronda srácokat, mégis mindenki ott lebzsel körülöttük és csak azért, mert úgy viselkednek, mintha olyan rajok lennének és tényleg azok lesznek:)... lehet te is ilyen vagy .)... vagy nem vagy olyan ronda;D
2013. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!