Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem mégis rosszul magam?

Miért érzem mégis rosszul magam?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Most ballagtam el a suliból és már most hiányoznak a barátaim. Mostanában kicsit rosszul is érzem magam.A suliban lévő barátaim nem nagyon hívnak sehova de én ha őket akkor jönnek. Viszont alig találkozunk plusz az ő baráti körüket jobban kedvelik (tehát azonos iskolából jöttek és klikkesedtek)

Mégis magányosnak érzem magaü így nyáron mert szeretnék találkozni velük de nem akarok erőszakos lenni hogy folyton velük lógok nem akarom hogy azt érezzék nincsenek barátaim mert nekeü csak ők vannak.. De mivel ők városban élnek több más barátjuk is van akivel lóghatnak.. Remélem sikerült megérteni habár kicsit furán fogalmaztam.. de csak így tudnám ezt elmondani



2017. jún. 28. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én értem. Az élet olyan, hogy a haverok jönnek és mennek. Új barátaid lesznek, a régiek eltűnnek. Ez szomorú, de sajnos másnál is így van.
2017. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is ez volt...csak nekem akkor mikor elkezdtem a közép sulit. Most már 11.-es leszek, de sajnos nem lett jobb a helyzet:/. Én is magányosnak érzem magam. Ugyan vannak barátaim itt is, de általában mindenkinek meg van a saját baráti köre iskolán kívül. Nekem nincs.

17l

2017. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!