Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 napja késik, teszt negativ....

2 napja késik, teszt negativ. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja fedezték fel h pakzymirigy alulműködésem van..Euthyrox 25 öt szedek.eddig nem akart összejönni a baba magas volt a tsh( 5,11..màr egy éve próbâlkozunk:( a ciklusaim 20-21 naposak..tegna tegnap előttre nem vàrtamnem is jött viszont ma d.u csinàltam egy tesztet negativ lett;((.. Lehetek terhes?? Vagy ne is reménykedjek?

2017. márc. 1. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a valasz az, hogy 50%, vagy igen (van akinek kesobb mutatja ki a teszt), vagy nem (siman keshet napokt a verzes barmikor barmelyik ciklusban).
2017. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pár nap múlva csinálnék egy újabb tesztet (lehetőleg másik fajta teszttel).

Viszont az alulműködés simán megzavarhatja a hormonokat, illetve a szedett gyógyszer is, ami miatt késhet a menzeszed.

2017. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszokat..az igazsàg az h feszül a mellem és érzékeny, folyton melegem van, és tényleg nem képzelődöm de nem szokott késni a menzim sem...nem is görcsöl a petefészlem mint màskor menzi előtt.pàr nap múlva újra tesztelek...ezúttal reggel.
2017. márc. 1. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:

A tunetek SEMMIT nem jelentenek. Amikor babat kezdtunk tervezni, eleg sok honapban eszleltem magamon olyan jelet ami meg sosem volt azelott. Aztan mikor terhes lettem minden pont olyan volt mint barmelyik menzeszem elott.

A teszt ki fogja mutatni.

2017. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!