Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lesz így esélyem...

Szerintetek lesz így esélyem teherbe esni?

Figyelt kérdés
IR+PCOS+PM alulműködésem van. Eddig örültem, ha egy évben 3-szor volt menzeszem. Nemrég elkezdtem diétázni, valamennyit fogytam is. Aztán fél év után magától megjött szeptember végén, majd december 2-án, és most január 11-én. Teljesen normális, bő vérzésem van, és minden alkalommal, menzesz előtt kb. 7-10 nappal, 1-2 napig szúrt az alhasam. Lehetett peteérés? Szerintetek, ha beállna a menzeszem, úgy 40-45 naposra, akkor lenne esélyem még ebben az évben teherbe esni?

2017. jan. 12. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez neked erőt és reményt ad, nekem is úgy volt az első babám előtt, hogy sokáig csak pecsetelő vérzéseim voltak, aztán elkezdtem diéta mellett sok más természetes dolgot (ha érdekel szívesen leírom neked) és onnantól vagy 3-4 ciklus kb. 50-60 napos volt bő vérzéssel, aztán egy pozitív terhességi teszt :) ajánlom a reggeli hőmérséklet mérést, az jól mutatja, ha van peteérés, ezt akkor mondjuk még nem csináltam
2017. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok a babához! Mennyi idős! :)

Milyen természetes dolgokat használtál? :)

2017. jan. 13. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Ő már 5 éves múlt és van egy 2 éves is :) mindenekelőtt jó lenne nézetni egy D-vitaminszintet vérből, szinte mindenkinek nagyon alacsony, én 10000 NE D3-vitamint szedtem, most 20000-t szedek. Hozzá 200 mikrogramm K2-vitamin. Kecskeruta tea, minden étkezés előtt egy csészével, króm tabletta, szelén, barátcserje, magnézium-malát. Akkoriban sokat sportoltam, most 2 gyerek és sok munka mellett az nem nagyon megy, viszont paleo szerint eszem és amúgy is csak olyasmit vásárolunk, amiben nincsenek adalékanyagok, cukrot vagy 6-7 éve nem tartunk itthon, Csak xillitet
2017. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, hőmérőzés, illetve csinálj ovulációs tesztet rendszeresen.

Ha van peteérés, akkor teherbe tudsz esni. Lehetnek persze más komplikációk a megtratással, de az első lépés ez.

2017. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!