Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gáz, ha nem vagyok cukor...

Gáz, ha nem vagyok cukor beteg, de van vércukor mérőm, s szoktam mérni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem gáz, sőt, ez a normális. Így azonnal látod, hogy ha gond van. Mindenkinek ezt kéne csinálni, így hamarabb kiderülne, hogy baj van.
2017. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem, ezt úgy hívják, elővigyázatosság és tudatosság, főleg, ha veszélyeztetett vagy vagy a családban előfordult már. Csak ne ess át a ló túloldalára.
2017. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van és néha megmérem, pedig én sem vagyok cukorbeteg.
2017. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Néha, ha úgy érzem megmérem!
2017. júl. 8. 16:25
 5/6 anonim válasza:

Mint az előttem felszólalók írták, abszolút nem gáz, sőt...

Én is pont ezen filózok mostanában, hogy veszek egyet. Apámnak 42 éves korában volt inkfarktusa, aztán cukorbeteggé is vált. Én 45 vagyok, és tudom, érzem, hogy nincs minden rendben. Szóval jobb az elővigyázatosság!!!

2017. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostanra beépítették az emberbe a betegségtudatot. Már szinte képtelen elhinni magáról, hogy egészséges, és akkor is keres valamit, ha épp nincs baja.

58 éves vagyok, de (noha van vérnyomásmérőm) még a vérnyomásomat sem mérem soha, nem hogy a vércukromat.

2017. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!