Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ejszakai izzadas:- (Kerlek...

Ejszakai izzadas:- (Kerlek segitenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!22 eves lany vagyok,es 2 honapja rettenetes ejszakai izzadas gyotor,allandoan arra ebredek,hogy a sajat levemben fetrengek!Reggel csurom lucskos a haloingem pizsamam,allandoan cserelem:-(Mar annyira kellemetlen,nem tudom mit tegyek. 6szor mentem orvoshoz ebbol 5szor elkuldtek,hogy ez csak a szorongasom tunete,6.orvos,vett vert,mert azt gondolja erdemes a pajzsmirigyemet TSH-szintet megnezni.Jovo7 hetfon lesz eredmeny.Biztosan teljesen normalis lesz a vervetel eredmenye,mivel mar 15vervetelem volt az utobbi 2 evben,es mindig jo volt az eredmeny,pedig eleg ramatyul vagyok altalaban..Nem tudom mit tehetnek,hogy ezt csokkentsem,mar mindent kiprobaltam raadasul ha hideg a szoba akkor is ugyanez van,nyitva hagyom az ablakot is,egyszeruen mar kezd az agyamra menni ez a lucskos ebredes,nem birom mar sokaig komolyan mondom,es meg faradekony is vagyok.Mit gondoltok mi ez? 22L
2010. máj. 21. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lymphoma tünete is lehet, és az fiatal korban is előfordul, ezt is ki kellene zárni.
2010. máj. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne rémiszgessétek már mindenféle betegséggel amikor már fóbiája is kialakulóban van -nyilvánvaloan idegi alapon van - Az AS -t ilyen nagykiterjedésű izzadásra nem lehetséges alkalmazni -mert ha jól értelmezem nem egyszerű honaljizzadásról beszélsz ....
2010. máj. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 05:46


nem is rémüldöznie kell, hanem elmenni az orvoshoz. Jobb pár nap alatt letudni a vizsgálatokat és megnyugodni, mint nem orvoshoz menni és helyette hónapokat vagy éveket végigaggódnia.

2010. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!Nem derult ki semmi kulonosebb,szoval meg mindig nem tudom az okat,valoszinunek tartjak.hogy antidepresszans okozza,vagy hormonalis zavar...az utobbi valoszinubb,mert anti depresszanst 8honapja szedek,es az izzadas,az kb 3honapja van.

Nem tudok ra megoldast,rendszeresen izzadtan kelek fel,es fazok...olyankor koszi megegyszer!a fobiat csak idezojelesen ertettem:-) nem felek a betegsegektol,ugyhogy ne aggodjatok a leirt esetleges betegsegek miatt:-)

2010. jún. 16. 13:55
 15/16 anonim válasza:
Szia! Ilyen tüneteim nekem is vannak! Én is szedek anti-depresszánst. Szerintem nem függ össze vele, mert évek óta szedem és csak néha tőr rám a "vizes" ébredés. A héten azt tettem, hogy kicseréltem a vastag takarómat egy vékonyra, és elmúlt az izzadás. Egyébként fóbiám van, illetve volt. Most tünetmentes vagyok. Szerintem egy jó pszichoterápia és a gyógyszer segíteni fog.
2010. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na jó régen irtál, két hete van ez az éjszakai izzadás nekem is, de előtte volt egy súlyos torokgyulladásom azt hittem vége az életemnek 5 napig nem tudtam enni-inni és 40 fokos lázam volt. A tünetek nagyrészt elmúltak de ez az izzadás ami a láz alatt is volt, megmaradt . Fogalmam sincs mit csináljak lucskosan ébredek én is.Az ágy is csurom viz.Mostanában olyan betegségeket kapok el amiről fogalmam sem volt hogy léteznek egyáltalán, lásd : fülkürthurut ! Ez 6 hétig gyógyult és szinte biztos hogy ez gyengitette le a rendszeremet. Egyébként most pont erre gondolok hogy a gyenge immunrendszer miatt van az izzadás,de már második hete hogy nem szedem a gyógyszereket és jól vagyok,bár mellkasi csiklandozó érzést érzek én is,asztmás pipától elmúlik.
2016. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!