Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon ijedős vagyok. Most...

Nagyon ijedős vagyok. Most szétvágtam a kezem, de nem nagyon és majdnem elájultam mikor ránéztem a kezemre. Más is van igy?

Figyelt kérdés

nos nekem voltmár ilyen. volt hogy csak megvágtam kicsit a kezem ránéztem és teljesen elsötétült előttem minden nemláttam rendesen.és nemis halottam rendesen és 10 perc mirte rendbejöttem. és akkor hozáteszem hogy 43 kg voltam. most megint volt ilyen és megint mikor ránéztem a sebemre megint nemhalottam jol és nemláttam jol és szédültem is. és mostfogytam 6 kg -ot 1 honap alatt.


most nemtudom a fogyás miatt volt vagy hogy a sebrenéztem?és megijedtem?

segitsetek nemtudom hogy melyiktöl lehet. enni eszek csak 5 ora nem. nemtudom a félelemtől volt e vagy a fogyokúrátol?


2008. okt. 17. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő egyszerre. Valószínűleg valami hiánytünet a fogyókúra miatt, nyomelem, vitamin, vagy /és ásványianyaghiányod van. szedj valami komplex tablettát ami ezen segít.
2008. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát lehet de mikor ránéztem a kezemre akkor lett . ezt csináélhassa a megijedés is?ez már pánikbetegség?
2008. okt. 17. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ez pánikbetegség!
2008. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt most nem nagyon értem... Főleg ezt a 43 kgot meg a fogyókúrád nem. Meg gondolom azt akartad írni, hogy 5 után nem eszel.

Szeritem kicsit kifogytak a tartalékaid tartalékai. Gondolom se szénhidrát, se kalória, se vitamin.... ne csodálkozz ha összeesel. Szeritem ha elkezdenél enni az megoldaná a problémád....

2008. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

régen voltam 43 amikor először rosszulvoltam. most 56 kg vagyok.és 62 ről fogytam.e mégmindig nemsok az 56 namértem miért lettem roszul. még mikor 43 voltam akkor igazán megértettem de most...

és igen 5 ora után nem eszek.

2008. okt. 17. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Azzal semmi baj, ha öt óra után nem eszel,ha előtte kiegyensúlyozott és megfelelő a táplálékbevitel.

Ez NEM pánikbetegség!! (hol van ez attól!)

Egyszerűen nem birod a saját sebed vérének a látványát, és ebben közrejátszahat vérszegénység, vitaminhiány is!

2008. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm. ugymegijedtem hogy pánikbetegség vagy nembirom a fogyokurát.
2008. okt. 18. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik aneszteziológus(!) ismerősöm se bírja a saját vágásait nézni, elájult már többször emiatt.
2009. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!