Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elvileg ideggyulladás miatt...

Elvileg ideggyulladás miatt nagyon fáj a vállam, alig tudom mozgatni, és "alapjáratban" is rettentően fáj. Valami átmeneti praktika vagy valami, ami csillapítja a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Tegnap, úgy éreztem, hgoy jobb volt, de ma megint nagyon fáj a vállam környékén. Alig tudom mozgatni a kezem. Aludni sem tudok jól ettől. Gyógyszereket légyszíves ne mondjatok, szinte mindennel van tapasztalatom. AZ algo is csak alig-alig tudja csilapítani ezt a fájdalmat. Előre is köszi!
2010. máj. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én anno kipróbáltam mindent, masszírozástól kezdve jegelésig. Csak a Mydeton használt.
2010. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy sokra mész-e így szombat délután a tanácsommal, de nagyon jó a kínai "tirgistapasz". Olcsó, és hatásos. Min. 24 órát kell a fájó részen hagyni. Van "tigriskenőcs" is, az is jó. De ha nincs otthon, most hol veszel? Esetleg, ha van nagyobb bevásárlóközpont a közeletekben (Auchan, Tesco) ott még lehet venni Ördögkarom krémet, vagy gélt. Többet ér, mint a drága gyógyszertári kencék, és az ára is kedvező.
2010. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ügyelet...kapsz az izomba gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító injekciót...
2010. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elvileg? Ezt te gondolod, vagy az orvos mondta? Mióta tart? Ha krónikus a gyulladás, akkor gyógymasszázzsal lehet segíteni rajta. Ha akut, akkor nem szabad masszírozni.


Gyógymasszőr

2010. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt én gondolom, 5 perc múlva indulok orvoshoz...

Szerda óta tart úgy igazán.

2010. máj. 23. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
AZ még elég akut. Jobbulást, és számolj be az eredményről.
2010. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!