Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljesen bepánikoltam! Miért...

Teljesen bepánikoltam! Miért kezdett el gyorsan verni a szivem?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom most kapott szivinfarktust és nagyon megijedtem. És a környékünkön is most halt egy ember az egyik rendezvényen (szerintem a melegtől) Amikor ezt megtudtam akkor nagyon gyorsan kezdett verni a szivem. Van amikor alább hagy, de van amikor rákezdi. És olyan fura érzés. Mint amikor izgulsz valami miatt és olyan érzésem van. És félek, hogy ha most rlalszok akkor nem kelek fel. Már a fejem is nyom tőle. Légyszi segítsetek!! Mit csináljak?? Mi lehet ez??

2017. aug. 2. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaaa, és hirtelen fáradt és álmos lettem.
2017. aug. 2. 22:49
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet pánikbetegség?

nem tudom, olvass utána

2017. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt semmi olyan tünetem. De most nagyon félek. És szerintem már valami nyomást is érzek. De lehet, hogy csak beképzelem.
2017. aug. 2. 22:54
 4/4 anonim válasza:
A melegtől simán lehet. Ilyenkor ne cipekedj, ne csinálj semmi nehezet, csak pihenj.
2017. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!