Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok, enyhülte...

7hetes terhes vagyok, enyhültek a tünetek, bepánikoltam és elmentem a legközelebbi dokihoz és teljesen mást mondott. Szerinte túl kicsi a magzat 3,2mm. Erre 2 napra mentem az orvosomhoz, aki mondta hogy 7,8mm. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Közben a másik doki is visszarendelt, aki azt mondja hogy nagyon pici, valami nem ok.

2017. máj. 4. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont igy, de hasonloan jartam.

7 hetesen mentem uh-ra, kisebb volt az embrio mint kellett volna, 5 mm, amire kb 6 hetesnek felel meg (7 hetesen kb 10 korul kellett volna lennie), de mivel volt szivmukodes, igy nekem azt mondta az orvos, hogy rendben van eddig. (En nem orultem az elmaradasnak, mert volt korabban tobb vetelesem es majdnem mimd szinten igy kezdodott, nem megfelelo tempoban nott az embrio). Ra 4 nappal verzesem volt, masik korhaz volt kozelebb, ott is megneztek es 14 mm-t mertek. Nekem nagyon gyanus volt, mert ebben az idoben napi 1mm-t nonek, itt viszont 4 napra jutott 9 mm kulonbseg, de mivel meg mindig volt szivmukodes, igy orultem, hogy behozta a lemaradast es kesz es imadkoztam, hogy a verzes miatt ne legyen ismet gond (sajnos eleg nagy hematoma lett a petezsak mellett).

Az en sztorim nem alakult jol, ket hettel kesobb mar nem volt szivmukodes.

De az biztos, hogy valamelyik meres rossz volt, de hogy melyik az soha sem derult ki.

Ennyi idosen meg nagyon picik, a meres pontossaga nagyban fugg a geptol es attol, aki meri.

Szoval onmagaban emiatt ne aggodj, de biztosat csak a kovetkezo uh utan tudsz majd.


Ezivmukodes volt mar? Mert altalaban az 3-5 mm kornyeki meretnel mar latszodik. Ha valoban 7 mm, azogy a masodik orvos mondta neked, akkor mar kellene lennie szivmukodesnek.

2017. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 7+1-nél múltak el a tünetek, elmentem dokihoz, nekem 9mm volt az embrió, és volt szívverés. Később visszajöttek a tünetek, nem volt baj. A 3,2 tényleg nagyon picike, a 7,8 jobban hangzik. Volt szívverés?
2017. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a 6.héten nézték, akkor volt valami kis szívverés, de azt mondták hogy még korai ezt nézni.
2017. máj. 4. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Naj varj.

Akkor azon a ket uh-n, amirol irtal a kerdesben, tehat ahol a kb 3 es 7 mm-t mertek, nem is mondtak semmit a szivmukodesrol? Csak mertek? Papirt nem kaptal rola? Azon esetleg rajta lehet.

Mert a meres mellett alap, hogy megnezik van-e szivmukodes.

2017. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mai leleten semmi nincs a szívműködésről, de az előzőn (a másik orvos) ott írja hogy szívműködés detektálható.
2017. máj. 4. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha múlt héten volt szívműködés, most meg nem, az sajnos nem jó hír. Ha lett volna, nyilván benne lenne a leletben. :(


Én is így jártam, csak 1 héttel később.

2017. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Mi újság?
2017. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos bekövetkezett a legrosszabb, elhalt, missed ab. lett a vége. Nagyon aggaszt, mert ez a 2.eset volt, és az orvos szerint minden rendben kellett volna hogy legyen, mert minden vizsgálatom eredménye jó. remélem legközelebb szerencsésebbek leszünk.
2017. máj. 11. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2017. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is sajnálom, de a 2. eset után ez nem "szerencse" kérdése sajnos. Ha egyszer fordul elő, még rá lehet fogni, hogy beteg volt a baba, de kettőnek sajnos valami oka van.
2017. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!