Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha elkezdek sportolni, javulni...

Ha elkezdek sportolni, javulni fog a kozerzetem?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy adodott, hogy 2 honapja nincs munkam. Ez ido alatt itthon voltam egesznap ( csaladdal elek) es takaritottam, foztem.

De mindent olyan nyugnek erzek. Nincs kedvem semmihez, keson kelek, nagy nehezen elkezdem a dolgom, es alig varom, hogy befejezzem. Baratnokkel nincs kedvem talalkozni, mindig leterelem oket valahogy. A hazimunkan kivul egesznap csak fekszem, enni is alig eszek, inkabb csak vizet iszon egesznap. Szinte elment az elettol a kedvem. Almos ak erzem magam egesznap.

Egy probanap miatt este 11-kor ertem haza, es azt hittem meghalok , annyira faradt voltam. Meg akkor se ereztem ezt, mikor napi 12 orat dolgoztam. Siman elmentem utana bulizni. De most... egy zacsko takonynak erzem magam. :( regen se voltam energia bomba, de azert sokkal tobbet birtam!

Azon gondolkoztam, hogy elkezdtek edzoterembe jarni, es csinalok magamnak egeszseges etelek. Ezzel javithatok az allapotomon?



2017. aug. 12. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es 24 eves lany vagyok
2017. aug. 12. 17:13
 2/3 Thor42 válasza:
100%
A sport/edzés/testmozgás mindenképpen javt a közérzeten és ne zárd ki a barátnőidet mert egy mondhatni depresszív időszakon mész keresztül ilyenkor a társaság nagyon sokat jelent. Nekem jelen helyzetben az ellenkezője a probléma, túl sok munka és kevés szabadidő ami általában hétköznapra esik, így énis edzéssel töltöm ki az űrt.
2017. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thor42 válasza:
és segít valameilyen szinten igen.
2017. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!