Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs energiám? Szeretné...

Miért nincs energiám? Szeretnék többet sportolni mindennap, de délelőtt fel sem bírok kelni. Mi segítene? (vitaminok stb? )

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
mondjuk egy normalis napirend.
2015. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat alszol. Este feküdj le 9-10 körül legkésőbb és max 7kor kelj fel. Kevesebb cukor tartalmú ital és kaja. Na nem kell mindent megvonni a szervezettől csak felezd meg amit eddig fogyasztottál és jobban fogod érezni magad.
2015. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami, hanem valaki tudna segíteni, ha minden reggel kirugdosna az ágyból, ha már ezt magadtól nem vagy képes megtenni. Aztán futás!
2015. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen az előzőknek is igaza van, de a vitaminok sokat segítenek, meg elkezdeni nehéz. A rendszeres sport sokat segít
2015. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

B komplex vitamin mindenképpen. Ez az energiavitamin.

Meg ajánlatos valami jó (értsd nem gagyi multitabsimmuno és tsai) multivitamin is, főleg télen.

2015. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moon_Walker ***** válasza:

Vérkép vizsgálat.

B komplex vitamin magas dózisban hozzá magnézium

citrát vagy kelát formában.

2015. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A munka, ha minden nap dolgoznál, akkor fel tudnál kelni reggel idöben...
2015. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, már beszéltem szakértővel is, és vettem vitamint :)

utolsónak üzenném, hogy dolgozom mindennap, csak nem 8-16os műszakban

2015. dec. 9. 19:36
 9/9 anonim válasza:
Én azt ajánlom (saját tapasztalatból), hogy feküdj le legkésőbb este 10kor, reggel ne szundizz (sokan azt hiszik hogy ha az ébresztőórát 4x-5x is szundira állítják felkelés előtt, akkor jobb lesz, pedig nem), étkezz egészségesen és ha egyszer lehetőséged van rá, akkor menj kocogni délutánonként, vagy biciklizni. Én biciklizni kezdtem el az utóbbi időben, heti 5-6 alkalommal, sokkal jobb a közérzetem, vidámabb vagyok úgy általában és energiám is sokkal több van tanuláshoz meg mindenhez! :)
2016. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!