Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit használjak kóros hajhullás...

Mit használjak kóros hajhullásra? Tavaly óta nagyon hullik a hajam. Voltam laboron, de minden eredmény jó.

Figyelt kérdés

Rendesen látni, hogy kevesebb a hajam, és érezhető is. Barátnőm is észre vette. Már mikor hajat mosok, nincs mit megfognom kicsavarni. Nőni is lassan nő. Egészségesen táplálkozok. Régbben olyan szép dús volt a hajam, hogy mindenki megirigyelte, most meg inkább fogom fel.


~20/L~



2017. aug. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,vannak ilyen haj javító samponok nem tudom hogy próbáltad e ezeket a szereket lehet hogy segítene.
2017. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Planturt használtam, mivel viszketett is a fejbőröm, és kemény pici valamik jönnek fel.
2017. aug. 12. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász, azok a kemény cuccok meg nem korpák?
2017. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a laborod, akkor ez bőrgyógyászati vagy lelki probléma. Először azt a betegséget kell kezelni. Utána pedig ricinus olaj, argán olaj, gyömbér (pépesítve, olajban elkeverve a fejbőrödbe masszírozni). Vagy Andrea cseppek (Ebayről lehet rendelni, ha gondolod küldök linket).
2017. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyász mondta a Planturt, meg írt fel valami krémet a fejbőrömre.
2017. aug. 13. 09:54
 6/6 anonim válasza:
Nekem ugyanez van a hajammal. Nálam se tudják mitől lehet. 17/L
2017. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!