Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik vajon még mindig...

Miért hullik vajon még mindig a hajam? Vérvételt is csináltattam, az eredmény alapján minden ok.

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem, semmilyen vitaminkészitményt nem szedek.
2009. júl. 20. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a laboreredményed negatív, akkor nincs góc a szervezetednben és nem ez a hajhullás oka.

Jól olvasom, mióta nem szedsz vitaminkészítményt?

Mert a hajhullás másik oka, lehet itaminhiány, vashiány is.

Nagyon fontos tudnom, hogy mióta nem szedel vitaminkészítményt?

Bár én a gyógyszertári és a drogériában kapható készítményeket senkinek nem ajánlom, mert szintetikus vitaminok, és ugye tudjuk a műt a szervezet nem ismeri fel. Csak többet ártanak mint használnának.

Ellenben nagyon jók a forever living produkts étrendkiegészítő terméleki köztük a vitamin tabletták is.

Nem tudom, esetleg halottál már rólla, ismered vagy esetleg használsz náhány foreveres terméket?

Ha ismered, akkor nem kel részleteznem, mert biztos tudod, hogy sehol nem kapsz ilyen csúcsminőségű és tiszta terméket,

Nos én ajánlom neked a forever kids vitamintablettát és mellé az aloe vera gélt/ivólét.

Ha érdekel, akkor nagyon szivesen küldök ezekről a termékekről privátba infót, anyagot, leírást rólla.

Azt még tudnom kell, hogy pontosan mióta hullik a hajd, milyen mértékben, tehát mennyire illetve te hogy tapasztaltad, vetted észre, hogy esetleg a szülés után kezdett el hulani amióta nem szedel vitamint vagy egyátalán nem is szedtél?

Vagy ha igen akkor milyet? gondolom patikában vettél ilyen szintetikus sz*r vitaminkészítményeket.

2009. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

vitaminkészitményt csak a terhességem alatt szedtem. a nőgyógyász által irtat. a nevét nem tudom, de az ELEVIT-hez hasonlót.

hosszú a hajam, majdnem derékig ér, és úgy értve hullik, hogy hajmosás előtt, ha kefélem, az telis tele van, igy hajmosáskor már nincs sok.

viszont utána ha összefogom a végét, és egy kicsit meghúzom, sok jön ki.

annyit tudok, hogy a vashiányt ellenőrizték, azzal minden rendben.

ja, és a szülés után egy 3 hónapos vaskúrát tartottam az orvos tanácsára.(TARDYFERON)

kösz a segitséged, nem élek otthon, de az infókat elfogadom, irhatsz privátot.

2009. júl. 21. 09:26
 3/4 anonim válasza:

Az első válaszoló Forever-rel foglalkozik? :)

A kérdezőnek: Nekem 8 éve hullik a hajam,szintén szülés után kezdődött.A laborral minden rendben,de hormonális problémáim vannak.Javaslok egy endokrinológiai vizsgálatot.

2009. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen foreverel foglalkozom és fogyasztom is a termékeket.

Csak nem simered?:)

A kérdezőnek,majd küldök privvátban anyagot, orvosit is.

Amit az előző válaszoló írt, lehet benne valami, el kelene menned arra a vizsgálatra.

Hát a laboreredményednél nem tudod, megnézte az orvos a vársüllyedésed értékeét? Nem mondott ezzel kapcsoatban semmit? Mert ha a normálnál magasabb, akkor góc/gyulladás van a szervezetedben és ugye attól is hullhat a haj, de lehet vitaminhiány, vashiány is.

Az Evelitről és egyéb vitamin készítményekről csak annyit tennék hozzá, hogy szintetikus vitaminok és bizonymint minden gyógyszernek bár én csak méregnek hívom, mellékhatásai vannak. A terheséged alatt mikor ezeket szedted, persze kell is szedni terhesség alatt, de nem mindegy mit szedel be és ezt sajnos nagyon sokan nem tudják.

Szóval évek kellenek mire a gyógyszerek kiürülnek a szevezetből és ha valaki terhes,pláne nem jó, mert a gyógyszereknek Evelit és agyéb vitainok, bármilyen készítmények hatóanyagai felszívódnak a méhlepényen keresztül illetve már az anyatejben is megtalálhatóak.

A hír Tv-n beszélt egy délelőtti műsorban egy nőgyógyász professzor, hogy azért születik sok beteg kisbaba, mert ugye a gyógyszerek hatóanyagai bejutnak az anya vérkeirngésébe, az anyatejbe és a pici baba, mikor megszületik issza az anyatejet, vele együtt mérget is.

Persze ennek ellenére az anyatej ngyon fontos, addig jó minél hoszabb ideig tudunk anyatejet adni a babának, de sajnos kutatások is alátámasztják, hogy bizony kis mértékben uygan, de a gyógyszerek hatóanyagai megtalálhatóak. Ez ellen persze aynnit lehetne tenni, hogy aki tudja, hogy kisbabát vár, nem fogyaszt gyógyszereket, vitaminokat, d csak azokat amit patikában lehet kapni, szintetikusokat.

Ezzel nem azt akarom mondani, szükség van és kel is terhesség alatt vitamint szedni, csak ne mindegy, hogy miet.

A firever vitamin készítményei abszorút biztonságosak, gyümölcsből és zöldségből vonják ki, nem tartalmaz tartósítószert és szinezéket.

Az biztos ha én egyszer kismam leszek, akkor mivel már tudom ezeket ilyet fogok fogyaszetni.

Bocsi nagyon is eltértem a témáról.

Szóval menj el olyan vizsgálatra, amit az előző hozzászóló javasolt és majd utánna meglátod mi a helyzet.

2009. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!