Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikroham vagy valami más?

Pánikroham vagy valami más?

Figyelt kérdés

2napja este egy nagyobb buliban voltam a barataimmal es mivel az egyik kedvenc fellepom jott, en elore mentem egyedul. Aztan egy ido utan nagyon zsufoltnak ereztem a teret, mert nagyon sokan voltak es elkezdtem kifele rohanni mert ereztem hogy szorit a mellkhasom es alig kapok levegot. Aztan amikor kiertem nyugodtabb kornyezetbe akkor semmit nem javult a helyzet es hirtelen ereztem hogy muszaj leulnom mert annyira szoritott a szivem hogy egyszeruen nem birtam allni es telefonalni sem tudtam mert egyszeruen nem tudtam kontrollalni magamat es a hatalmas remultsegtol/sokktol meg remegtem is es nem tudtam kontrollalni az erzeseim. Itt letudtam annyival hogy biztosan csak a tomegtol volt, am tegnap teljesen random ugyanugy ramjott egy hasonlo rosszullet es csak fel oraval kesobb lettem jol amikor a barataim meg tudtak nyugtatni. Azt fontos tudni, hogy nagyon gyenge az idegrendszerem egy par eve mert nagyon sok stressz ert az elmult egy evben. Korabban hasonlo problemam akkor volt amikor nagyon ideges lettem valamitol es kiesett az elkovetkezendo masfel ora ami tortent (akkor volt hogy elajultam es mas vitt a kezeben) (ez azota sem tudom hogy mi volt)

Szoval a kerdesem az lenne hogy ami most tirtent az panik roham szeruseg lehetett vagy inkabb valami mas?



2017. aug. 14. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Ha ez többször előfordul, keress pszichológust.
2017. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!