Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Járok pszichiáterhez és most...

Járok pszichiáterhez és most hagytuk abba az autogén tréninget de viszont én szeretnék még hozzá járni mert nagyon sokat segit nekem már az hogy beszélget velem. Hogy mondjam meg neki ezt másképp?

Figyelt kérdés
Nem nevet ki ha elmondom neki? Szükségem van pszichiáterre. Zárkózottság,meg magamba folytok mindent és segitséget szeretnék tőle kérni,de hogy mondjam neki ezt is?
2017. aug. 17. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L
2017. aug. 17. 18:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért nem nevet ki. Ez a munkája, hogy segítsen embereknek. Hogyha szükséged van rá, akkor beszélj erről vele. :) 16./L
2017. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerinted azt elmondjam neki,hogy féltékeny típus vagyok?
2017. aug. 17. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igen, mindent mondj el, amit úgy érzel. Nem kell szégyelned, ő érted van és tud segíteni.
2017. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
- Tisztelt doktornő/úr! Nagyon meg vagyok önnel elégedve, és szeretnék még önhöz járni beszélgetésekre/terápiákra, mert úgy érzem, hogy nagyon sokat segít nekem, és van még pár dolog, amiről beszélni szeretnék.
2017. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!