Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem borderline szindróm...

Azt hiszem borderline szindrómás vagyok, de nincs lehetőségem pszichiáterhez járni, mit kéne tennem? 18/F

Figyelt kérdés
Azt kérdezed miért? Nincs rá pénzünk az az egyik dolog, a másik, a szüleim úgyis olyasmit mondanának, hogy semmi bajom, majd kinövöm stb.

2015. aug. 19. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a kezelés orvosilag szükséges, akkor szerintem lehetséges, hogy a TB állja.
2015. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állja a TB! Énis így jártam pszichológushoz és pszichiáterhez is.
2015. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De még ha pénzel nem is lenne gond, ismerem a szüleimet annyira, hogy tudjam, nem mennének bele, különösen az anyám nem, úgy is azt mondaná, hogy ez csak egy korszak stb...
2015. aug. 19. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Beutalót kérj a helyi ideggyógyászatra a háziorvosodtól!

Mivel 18 éves vagy, így magad is el tudod intézni.

2015. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Kevesebbet kéne internetezned.
2015. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, nagykorú, a szüleid nélkül is mehetsz.
2015. aug. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magadat nem tudod diagnosztizálni! A borderline meg pont egy olyan dolog, hogy aki abban szenved, az biztosan nem látja be, hogy beteg - legalábbis én úgy tudom.

Elárulod, mik a tüneteid?

2015. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Üresnek, és magányosnak érzem magam, voltam már depressziós, gyakran falásrohamot kapok, folyton szorongok, szinte már nem is emlékszem milyen az, amikor épp nem bánt semmi... gyakran gondolok öngyilkosságra, de gyáva vagyok hozzá, volt olyan is, hogy vagdostam magam, a karomon nyomtam el az égő cigarettát, és hajlamos vagyok embereket megítélni a legutóbbi találkozásunk alapján, megfeledkezve minden másról, olyan is volt , h emiatt nagyon csúnyán össze vesztem egy jó barátommal is apróságokon. Bár nem gyakran, de elő fordul, hogy nagyon durván leiszom magam.
2015. aug. 21. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én diagnosztizáltan borderline vagyok, és együtt tudok veled érezni. Mindenképp ajánlom pszichológus vagy pszichoterapeuta felkeresését, de, ha tényleg borderline vagy, előre szólok, hosszú évek munkája lesz helyretenni magad. Ha kell segítség vagy kérdésed van, nyugodtan írj privátot.
2015. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!