Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehetséges hogy csak...

Az lehetséges hogy csak pszichiáterhez és pszichológushoz ne kelljen járni?

Figyelt kérdés

Kényszer betegségre szedek gyógyszert és hat is de a többi dologba nem lehet segíteni valamelyik meg jó nekem nem tudom miért kell beleszólni az életembe...Mindig kérdezget szerelemről meg ilyen mesebeli dolgokról és azt mondja hogy rossz az amit nézzek meg hallgatok...Van olyan amin nem lehet segíteni..lehet csak gyógyszerért járni?

CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ

Nem érdekel milyen szerelmes hősök vagytok vagy ilyesmi csak a kérdésre várok választ..


2017. márc. 2. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon rossz az a terapeuta, aki bármiben is minősít téged, az életed, az ízlésed!

3 évig jártam terápiára és az én terapeutám SOHA nem tett ilyet, pedig néha egészen elképesztő dolgokat meséltem neki. Soha nem ítélt el, nem minősített, és tudomásom szerint ez súlyos szakmai hiba!

Szóval nem magával a terápiával van a gond, hanem kimondottan a TE terapeutáddal! Egy másik szakember biztos többet tudna segíteni!

2017. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baja hogy szeretem nézni az igazi gore gyilkoságokat,szeretem a durva zenét és sokat ülök a gép előtt..de ezel a szerelmes szarságokal idegesít fel.
2017. márc. 2. 16:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy amit az ilyen oldalakon nézzek az nem valódi és többet törődjek a valóságal..ja persze mert a valóságba nincsenek gyilkosok?
2017. márc. 2. 16:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha jól elvagyok úgy hogy a gép előtt ülök reggeltől reggelik és boldog vagyok nem tudom minek kell..áhh na mindegy
2017. márc. 2. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet csak pszichiáterhez járni gyógyszerért, de szokták ajánlani a terápiát is.
2017. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben a városban ahol én lakom minden annyira sz @ r, hogy az már nem igaz. Én bezzeg nem tudtam ilyen psziho mókussal találkozni aki nyaldossa a lelkemet. Egyszer voltam egy ilyennél, aztán át passzolt a dokinak. A doki is lesz @ rt magasból, nem is volt kiv rám soha, csak kidugta a receptet aztán csá.
2017. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te fizetsz úgy különben a pszichónak, hogy ennyire érdekled?
2017. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ingyenes iskolából kaptam beutalót
2017. márc. 2. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Aha. Akkor meg emiatt érdekled ennyire, a korod miatt, mert iskolás vagy.
2017. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ingyenes iskolából kaptam beutalót
2017. márc. 2. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!