Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tanácsra lenne szükségem,...

Tanácsra lenne szükségem, járt már valamelyikőtök ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
A problémám már 2 hónapja kezdődött, azt hozzá tenném hogy elég hipochonder vagyok, Szóval arról lenne szó hogy előjött a semmiből a székrekésem és fáj a hasam a koldokommel egy vonalba a bal oldalt ez az első hogy ilyen van velem ezzel voltam is orvosnál gyógyszereket írt fel, és megvizsgált vagyis megnyomkodta a hasam,aztán még említettem neki hogy bal oldalt a medencémnél faj az oldalam, elküldött vizelet vizsgálatra minden jó lett azt le számítva hogy a fehérje nyomokban megtalálható benne, ami ügye gyulladásra utal, elvittem a leletet a házi dokinak azt mondta nincs ezzel semmi probléma,2 hónapja alig eszek, mert nincs étvágyam egy 10 kilót is fogytam és rettegek hogy valami bajom van😒😒

2017. aug. 19. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!