Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyám nélkül nem tudok aludni...

Anyám nélkül nem tudok aludni vagy ha nincs melletem legalább egy ember alváskor. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Félek este egyedül aludni és kb ösztönösen felkelek éjfél körül és áthívom egy szülőmet. Miért nem tudok egyedül aludni ?

2017. aug. 30. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?!
2017. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13
2017. aug. 30. 12:41
 3/10 anonim válasza:
Fiú vagy lány? És mitől félsz?
2017. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és attól félek hogy (kicsit gyerekes) hogy valami ellenség bejön az ajtómon.
2017. aug. 30. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem nezel horror filmeket? Altalaban akkor fel egy gyerek este vagy ha mar tortent vele ilyen. Este egyutt zarjatok be mindent kaputol kezdve az ablokokon at ajtokig mindent. Ha gondolod tegyel a szoba ajtodhoz egy nehezebb sulyt pl konyvvel megpakolt dobozt. Igy mar tuti nem tud bemenni az ellenseg meg ha akarna sem.☺
2017. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tippet :D
2017. aug. 30. 13:16
 7/10 anonim válasza:

Nem akarlak bántani, de 13 éves vagy, ráadásul fiú, szerintem már nem kéne édesanyáddal aludni. Nincs testvéred?

Éjjeli lámpa fel van kapcsolva a szobádban? Tv is mehetne éjjel, hogy legyen egy kis fény a szobában meg valami hang, talán az megnyugtató lenne számodra.

2017. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet lelki oka is van..nem tudhatjuk.
2017. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is sokáig féltem, mióta egyedül élek felnőtt anyukaként is extra éberen alszom.


Ha valaki mellettem van, sokkal jobban alszom. Napközben mindig is jókat aludtam, akkor pótoltam az éjszakai felületes alvást.


Persze én tudom, miért nem mertem aludni sosem.


Gondolkozz kicsit jobban. Ha nem megy, akassz valamit az ajtókilincsre, hogyha megpróbálják kinyitni, leessen és tutti felébredj.

2017. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy... de amúgy nem egészséges.
2017. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!