Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi jó másnapos hányinger ellen?

Mi jó másnapos hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Már ittam sok vizet, ettem is egy kicsit, de a tegnapi piát meg a cigi ízét néha megérzem a számban és mégjobban hányingerem lesz. Mit csináljak? Hánytam is már egy kicsit, de nem jobb. Kajára meg rá se tudok nézni, pedig ennem kéne. Normális válaszokat várok.
2016. okt. 1. 17:20
 1/6 Viv02 válasza:
Én ilyenkor szinte csak tejet iszok :D
2016. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az okosok ezeket javasolják: Borsmenta tea. :) aztán, ha megnyugodott a gyomrot, valami nem zsíros dolgot, pl piritóst, kekszet egyél.


Én egyébként ilyenkor mindig kolát iszok és pizzát eszek vagy valami nagyon zsírosat /de pont azt nem javasolják/, de nekem hányingerem nem szokott lenni másnaposan. Azon kívül viszont minden más igen.

2016. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másnapos gyomorra legjobb egy pohár sör. De nem a vegyszerekkel teli márkásnak titulált, hanem valami lájtosabb, ami komlóból készül. pl. a kőbányai világos.

De ha már vízzel vagy teli, akkor azt ki kell hányni.

2016. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan otletek kellenének, amik megtalalhatoak itthon. Akkor hanytassam meg magam?
2016. okt. 1. 18:08
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Másnaposságra nekem is a pizza-kóla kombó a legjobb.


Aznap este/éjjel viszont én ilyenkor azt csináltam, hogy meghánytattam magam, majd ittam egy csomó vizet. Aztán megint addig hánytattam magam, míg tiszta víz nem jött ki. Utána én mindig jobban éreztem magam és úgy mentem aludni. Másnap nekem nem szokott hányingerem lenni, nem tudom, másnaposság ellen ez mennyire válik be, de próbáld ki.

Mondjuk rendszert ebből ne csinálj, mert nem túl egészséges megoldás, de ha semmi más nem válik be, hátha segít.

2016. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"amik megtalalhatoak itthon"

Fogpiszkáló, gyufaszál, esetleg mézbe vagy cukorba áztatva

evőkanálban pirított cukor

esetleg deszka, léc, kalapács?

2016. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!