Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ásítás, aluszékonyság gyerekné...

Hviolka kérdése:

Ásítás, aluszékonyság gyereknél mi lehet?

Figyelt kérdés

Gyerekem 11 éves, elég aktív. Tegnap amikor hazajött a suliból még egész jól volt, de úgy du. 5 óra kerül elkezdett ásítozni. Extrém sokat. Elmondása szerint semmihez nem volt ereje, álmos volt, fáradt. (Mindig időben lefekszik, és elég örökmozgó típus).

Nekem ez nagyon fura volt, belül elindult a para, persze mondtam neki, hogy biztos elfáradt, stb... Ágyba dugtam, nem aludt el különösebben hamar, kb. fél 10 körül.

Reggel felkelés után picit ült az ágy szélén (egyszer előfordult, hogy hirtelen felkeléstől majdnem elájult), kiment pisilni és közölte, hogy hányingere van. Tudtam, hogy valószínűleg megint ájulni készül, szóval gyorsan lefektettem egyenesbe, lábát felemeltem. Kiment az arcából a szín, a szájából is...

Itthon tartottam.

Egész nap fekszik, erőtlen, bágyadt. Elmentünk egy fél órát sétálni, miután hazaértünk rögtön lefeküdt.

Nemn náhtás, nem köhög, nem megy a hasa, evett rendesen.

A doki néni csak négytől rendel...


Tökre félek, hogy vmi szívprobléma, bár a neten olvastam betegebb dolgokat is (pl. sok ásítás=agydaganat...)


Valami ötlet esetleg?



#ásítás #aluszékonyság gyereknél
2017. okt. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Láza nincs, feje nem fáj? Előre tudja hajtani a fejét?
2017. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lázas, még hőemelkedése sincs. Előre tudja hajtani a fejét.
2017. okt. 4. 13:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Most dobta ki a taccsot és telerakta a wc-t is... Remélhetőleg gyomorrontás a tegnapi kürtöskalácstól... Azért elmegyünk a dokihoz.
2017. okt. 4. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy teljes körű laborlelet!
2017. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!