Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Krónikus fáradtság, rendszeres...

Krónikus fáradtság, rendszeres hígabb széklet, végtag fájdalom, ez lehet stressz, esetleg depresszió? Ötletek?

Figyelt kérdés

8-9 órákat alszom, de úgy érzem magam mint aki kb 3 órát aludt délutánra. Nem tudok koncentrálni, figyelni, semmi nem tesz boldoggá, fáradtak a végtagjaim. Karom is ha cipekedni kell megfájdul, fáj a csontom vagy nem is tudom mim. Lábam úgyszintén, és folyamat kicsit szédülök, és változó időközönként megy a hasam.


Vérképem majdnem tökéletes, semmit nem jelzett már vagy 3 készült idén. Volt koponya mri-m a fejem is rendben tiszta. Volt kardiológia vizsgálatom, bal pitvar tágulatom van, erre vény nélkül kapható gyógyszereket szedek, kicsit magas is a pulzus ezt próbáljuk kordában tartani, de ez még nem magyarázza a fentebbi tüneteket. Voltam gasztroenterológusnál is, lement a weber széklet vizsgálat, az is rendben, így a gyomor tükrözést kihagytuk. Volt hasi ultrahangom, epeköveket állapítottak meg, azon kívül az ultrahang szerint nincs baj. Szívultrahang is volt, ott állapították meg a balpitvar tágulatot de mondták ne aggódjak vissza, menjek jövőre kontrollra semmi komoly. Ja igen dietetikusnál is jártam a hasmenés miatt.



Most itt vagyok, jelenleg nem dolgozok, epekő műtétre várok, szüleim segítenek, de novembertől munkát kéne keresnem csak fogalmam sincs hogy fogom bírni...


Milyen vizsgálatra mehetnék még... Nyelvem kicsit fehérebb, de erre körzetis mindig azt mondja rendben van. Korábban egyszer már ezt kiírtam, véleményeket ötleteket szívesen fogadok. Még annyit rólam, hogy az ínyem is nagyon érzékeny, nem is kell erősen mosni, hogy vérezzen.


2017. okt. 10. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A májad adja fel a szolálatot. Tele van méreggel. Az orvosod nem ért a nyelvdiagnosztikához.
2017. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!