Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálnának velem ha már...

Mit csinálnának velem ha már másodszorra ájulnék el suliba ünnepségen?

Figyelt kérdés
Még suli elején elájultam egyik reggel. Nem is lett belőle semmi mindenki betudta a hosszas sorban állásnak a reggeli ünnepségen,szüleimnek sem szóltak. Félek hogy most kedden is ez lesz. Szerintetek akkor már lépnének valamit a tanárok? Szólnának a szüleimnek vagy elküldenének orvoshoz? Vagy csak elfogadnák hogy a hosszas állástól rosszul lettem és ugyanúgy mint múltkor nem csinálnának utána vele semmit?
2017. okt. 14. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Már olvastuk tőled ezt a kérdést.

Továbbra sem értem,hogy mitől félsz.

A szüleiddel nincs jó kapcsolatod?

2017. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igen csak erre a témára nagyon érzékenyek...
2017. okt. 14. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze,hogy érzékenyek rá,mert féltenek.

Attól tartasz,hogy kivizsgáltatnak?

2017. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen
2017. okt. 14. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:

De legalább kiderülne,hogy mi okozza a rosszulléteket.

Azért a vérvételt ki lehet bírni,a többit meg meg sem érzed.

Így akarod leélni az életedet,hogy minden alkalom ,ünnepség előtt rágörcsölsz,hogy most mi lesz..?

2017. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit ünneplünk okt 17-én ?
2017. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, semmi rossz nincs a kivizsgálásban. A vérvétel a legrosszabb része, de azt is ki lehet bírni (csak igyál előtte sokat). Elkezdesz magadban énekelni valamit, és mire egy versszakkal végzel, már végeztek vérvétellel is. Mondd el a szüleidnek légy szíves.
2017. okt. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is neked tudnod kell, hogy miért ájuldozol. Ha azért mert épp idióta diétán vagy, akkor kapj be egy almát az ünnepség előtt. Ha kevés folyadék miatt, akkor igyál. Ha csak a vérnyomásod rosszalkodik, akkor beszélj az ofőddel, hogy szeretnél ülve ünnepelni. Ez nem egy akkora dolog
2017. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!