Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mihez kezdjek, ha semmihez...

Mihez kezdjek, ha semmihez nem értek, semmihez nincs tehetségem, érzékem?

Figyelt kérdés

Millió féle dolgot kipróbáltam,kitartóan lenduletesen ,de meglepő viszont konkrétan semmihez sincs érzékem és mindenhonnan azt kapom,hogy sajnos ez nem megy. Mivel kulonbozo helyek es szituaciok,kulonbozo emberek egybehangzoan mondjak ugyanezt ,hiaba áltatom magam hogy szemetek es nincs igazuk ,hisz lényegében en is belátom ,hogy minden erö feszitesem ellenére ez sem ,az sem jo.

Ilyenkor mit szokás csinálni?

Akaratom meg van ,onbizalmam is hogy en ezt igenis profin csinalom, erre szulettem de ez önáltatas .... hisz nem megy,se ez se az.

Már foggalmam sincs mi az amihez tehetségem lenne pedig bizom benne h valamiben nekem is van tehetségem... csak lassan 30 evesen jo lenne mar ratalalni...

Valaki tudna segiteni ,vagy akasszam fel magam vélhetoleg nem emberi létre szulettem ??


2017. okt. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

akasszam fel magam vélhetoleg nem emberi létre szulettem ??


Ezt sürgősen verd ki a fejedből!


Mindenki tehetséges valamiben, csak valakinek több idő kell (igen, valakinek lehet, hogy akár évek is), hogy rájöjjön, mihez ért. Ha elmondanád, mivel próbálkoztál eddig, könnyebb lenne válaszolni.

2017. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia...

Sport , tanulás , párkapcsolat , barátok . család....

munka....kérlek csak egyet kérdezz tuti meg volt az is ... és kudarcot vallottam


igazábol nekem semmi se lehetetlen mindenbe belevágok , aztan el kell fogadnom h semmi érzékem hozza.

Ami valaha erdekelt , az meg volt , de kudarc.

sok sok dolog ami nem erdekelt , de a tehetsegem kutatasa erdekeben belefogtam , es szinten kudarc...

tudom sok a hasonlo ember , de ilyen mint az az aztán biztos nincs , igy egy valamiben van tehetsegem

rosszul csinálni mindent.

2017. okt. 16. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el. Ha állandóan az jár a fejedben, hogy minden csak kudarccal végződik, akkor persze, hogy úgy lesz. Változtasd meg a gondolkodásod, ha pozitív dolgokra is gondolsz, (az lenne a legjobb, ha csak arra gondolnál), akkor sokkal jobban éreznéd magad.


Első voltam.

2017. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én kiemelten sikerre éhezve indulok mindennek !

más kérdés h félrehivnak es kozlik reménytelen .... keressek valami mást

2017. okt. 16. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Legcélszerűbb lenne, ha milliomos akarnál lenni, mint én.
2017. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki se születik tehetségesnek semmiben. Ezt is fontos tudnod.


És nem irtad konkrétan mi volt a kudarc, de biztos messze nem volt kudarc.

2018. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!