Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megbékélni a...

Hogy lehet megbékélni a gondolattal hogy semmihez nincs tehetségem?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis semmihez ami érdekel,mert pl lehetnék tehetséges röplabdában,ha egyszer nem érdekel.

Szeretek rajzolni,de nagyon nem megy,gitározni próbáltam,de az alapok se mennek,akartam verset írni,de elkezdeni se tudom.Most kb ezek jutottak eszembe,de lehet más is van.



2015. ápr. 22. 09:53
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
31%
A rajzolást és a gitározást meg lehet tanulni. Erőfeszítés nélkül a tehetség sem ér semmit.
2015. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, de nagyon nem visel meg. Nem kell mindenkinek kiemelkedőnek lennie. Az is elég, ha tehetség nélkül, a szorgalom miatt csinál jól valamit az ember. A tehetségeseknek könyen megy, nekünk meg meg kel érte dolgozni. Ennyi.
2015. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A világon semmi más nem érdekel, csak a képzőművészetek? Ha nem születtél rá, azt nem tudom megtanulni... Van ezer más dolog, amiért rajonghatsz és megpróbálhatsz benne kibontakozni.
2015. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán érdekel más...Olvasni szoktam,de ahhoz nem kell tehetség,szinte mindenki tud aki járt iskolába.
2015. ápr. 22. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak pár dolog. Én pl. semmiben sem vagyok az. A ciántabletta viszont gyorsan hat.
2015. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem próbáltál ki elég dolgot. Ejtőernyővel ugrottál már? Fotózni próbáltál már? Régészeti ásatáson jártál már, ért már ilyen élmény?

Semmihez nem ért egy ember sem amíg el nem mélyed abban.

Próbálj ki új sportokat, területeket, ne csak a pár ismert de általad megunt dolgot szajkózd hogy "ja az nem megy"!

Kétlem hogy te vagy az az ember aki már mindent kipróbált az életben...

2015. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó vagyok. Szeretsz rajzolni? Nos én is szerettem. 10 évig jártam szakkörre és naponta!!! több órát gyakoroltam (na nem ám csak azt amit hobbiból fantáziából szerettem rajzolni) hanem komoly kockológia, drapéria tanulmányokat, aztán portré és akt. Végül felvettek a képzőre grafika szakra.

Mondjuk én gyerekkorom óta ezt terveztem. És nem tágítottam mellőle. De nekem is voltak kegyetlen perceim. A tehetség nem arról szól hogy megszületsz és egyből úgy rajzolsz mint Leonardo (nem mellesleg "elrontott" vázlatait érdemes figyelni. No meg az összes mester munkáját. Én is voltam úgy hogy 4 órás portré rajzolás után inkább kidobtam volna azt a förmedvényt, de erre van a mester, erre van az elszántság, a tudni akarás, és baromi sok gyakorlás.

A tehetség önmagában egy csiszolatlan gyémánt, amit nem igazán lát meg senki csak aki ért ehhez.

Bizony kőkeményen csiszolni kell. A hegedűművész is naponta több órát gyakorol.

Nem rinyálni kell hanem kitartani amellett amit szeretsz csinálni.

Én mindig kitartottam a rajzolás mellett, mert én ezt szerettem mindig is.

És nyilván nem úgy rajzoltam 5 évesen, 15 évesen vagy 25 évesen.

És regényt tudnék írni erről, de minek.

2015. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!