Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj velem?

VTimi30 kérdése:

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
1 éve kezdődő sűrű fejfájás,szédülés(nem forgó jellegű,csak mintha nem is tudom,aludnék még),hányinger,remegés,szívdobogás érzés,fáradtság,csak feküdnék(de nagyon rosszul alszom),nehéz fej érzet..amikor kezdődött voltam vérvételen,ekg,szív uh,mellkas rtg,pajzsmirigy vizsgálat..minden rendben volt..viszont nem múlik,sőt néha az ájulás kerülhet..nem merek kimozdulni,sehova elmenni..folyamatosan agyalok,félek hogy rosszul leszek és mi ez..szedtem vitaminokat,nem javult..nem tudom hova tenni,és már el vagyok keseredve..nem tudok élvezni semmit..
2017. okt. 20. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem is fájt a fejem majd szet ment, le kellett feküdnöm aludni ha rámjött. hanyingerem volt. nagyon rosszul voltam. aztan kiderült h migrénem van.neurologushoz kellene elmenned, lehet ott tudnak mondani valamit.nem tudod időjarashoz kötni?h mikor kezd fájni? meg kell figyelni, ha rámjön másnap változik az idő.
2017. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"az ájulás kerülhet..nem merek kimozdulni,sehova elmenni..folyamatosan agyalok,félek hogy rosszul leszek és mi ez." Ez szorongásnak hangzik, és agorafóbiának, pániknak. A vitaminok nem sokat érnek. Kezdetben segíthetnek a nyugtatók, antidepresszánsok, de óvatosan velük, mert hamar függőséget okoznak, és az elvonás durva. Én nem szeretem a pszichiátereket, de te tehetsz egy próbát velük.
2017. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neurológiára és pszichiátriára sem utalt be a nagytudású háziorvosod?

Kérj neurora és pszichiátriára beutalót. De ha csak neurológiára mész az is jó, ha nem találnak konkrét organikus bajt még átmehetsz pszichiátriára.

2017. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!