Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antiszociális? Velem van a gond?

Texa-chan kérdése:

Antiszociális? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől,hallottam, hogy "antiszociális" vagyok. Ezt amikor elsőnek hallottam nem tudtam mit jelent, ezért akkor rákerestem... Nem nagyon néztem utána meg semmi... Szeretek egyedül lenni mintsem a "barátokkal"-az csak rá tesz egy lapáttal, hogy semmi barátom nincs kivéve egy, de ő szinte testvérem-ha elhívnak,valahova mindig keresek egy kifogást, hogy épp miért nem tudok elmenni... Otthon,nem beszélek,sokat családtagjaimmal... Nen arról vab szó, hogy nem szeretem őket, csak egyszerűen 'nem találom a közös hangot'. Nem tudom,hogy ez az én korosztályomnál " bormális" ez vagy tényleg velem van valami gond?
2017. aug. 11. 00:20
 1/3 anonim válasza:

Ugyanez. Szerintem ezen a nyáron kb. kétszer voltam kint a barátaimmal.A családtagjaimmal sem találom a hangot, a testvéreim mindig elmennek mindenhova, én meg mindig itthon vagyok. A barátaimat is mindig lerázom, de én leginkább azért mert képtelen vagyok szocializálódni. Félek beszélgetni. Szorongok ha beszélnem kell, akkor is ha családomról van szó.

15/L

2017. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En is hasonlóan vagyok vele csak nekem nincs egy testvér-barátom sem . Szerintem lehet egyszerűen eleged van az emberekből főleg ha van egy igazán jó barátod mert akkor mellette az összes többi ember csak egy felszínes "idegennek" tűnhet. Ha nem találod a közös hangot az emberekkel akkor bennük van a hiba mert olyan képmutató mostanában mindenki! Találj igazi barátokat akikkel szívesen vagy és nem csak púpok a hátadon! 14/L
2017. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thor42 válasza:
Mivel nem írtad le a korosztályod (feltételezem mint a többiek) ezért igen 14-17 éves korig ez természetesnek mondható, nem veled van a gond csak egyszerűen nem kívánod a felszínes ismerkedést, teljesen érthető, ha így érzed jól magad. Én 16 éves koromtól járok ki barátaimmal ismerőseimmel 21/F
2017. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!