Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 172cm vagyok. Szerintetek...

172cm vagyok. Szerintetek futással, edzéssel, napi 3 Ca tablettával és nyujtással nőhetek még? 17/f

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nőhetsz még, de amiekt írtál nem befolyásolják a dolgot. De a futás, edzés maradjon, mert csak jó hatással van.
2017. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
szüleid mekkorák ?
2017. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Magasabb vagyok már tölük , de valahogy nem vagyok megelégedve magammal. 3-4 cmert szeretnék még nölni
2017. okt. 31. 22:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyjából a növekedésed végéhez értél, ill. ezek nem befolyásolják. Ez így nem pontos, mert a futás igen, de csak a sprint ami 700%+ növeli a növekedési hormont. Amit kellett volna még, Arginin+Lizin+Glicin+Ornitin+Nicacin(B3 vitamin). Átmeneti böjtök és szauna. Minőségi táplálkozás (mindennap megfelelő mennyiségű protein) és a legfontosabb zavartalan minőségi alvás. Ezek néhány cm-ert dobtak volna a magasságodon. De most már késő. 10-12 éves kor körül lehet ezt befolyásolni.
2017. nov. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
A sok CA tabletta csak vesekövet okoz, más haszna nincs.
2017. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Kedves Kérdező! Nincs késő, hogy nőlj. Van egy módszer, amellyel sokan értek el eredményt testi problémakkal kacsolatban. Ez a Silva Method, amely Magyarorszagon az Agykontroll módszer nevet kapta. A You tubon sok simertörténetet találsz, beírod a keresőablakba "agykontroll sikerek", sok személyes sikertörténet van ott. Ha jól tudsz angolul tajékozódhatsz a módszerrel kapcsolatban angolul is "Silva Method" címszó alatt. Könyvekben is vannak sikertörténetek, növekedéssel kapcsolatban is, nem csak testmagassággal kapcsolatban, de egyéb testrészeket illetően is. Hétköznapi csodák c. könyvben (Agykontroll kiadó) és még kötet tele sikertörténetekkel, Tovabbi hétköznapi csodak cìmmel. A módszer megtanulható a Gyógyíthatsz. című könyvből, melyet a módszer létrehozója Josè Silva írt. Agykontroll kiadás ez is. Tanfolyam is van, ahol megtanulhatod a módszert. Beírva a keresöbe Agykontroll tanfolyam, megtalalod a helyeket és datumokat. Sok jó személyes tapasztalatom van ezzel a kivaló önsegítő módszerrel kapcsolatban, mindig nagy segítség nemcsak egészségügyi gondnal, de tanulasnal és a mindennapi életben is. Kívanom, hogy teljesüljön az álmod!
2017. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Gh ;)
2017. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Agykontroll tanfolyamot végezd el, ha nagyon-nagyon szeretnél még nőni, én is javaslom. Egy év múlva szeretném olvasni a sikertörténetedet a hírlevélben.
2017. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 benboglar ***** válasza:
Egyet nem emeltél ki és ez fontos !!! Hány éves vagy ??? A fiam 14 éves korában 160 cm volt, 16 évesen 180 cm !! Magam sem hittem, de nem tett érte semmit !!!
2017. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írta hogy 17 éves.
2017. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!