Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti hogyan pucoljátok a fületeket?

Ti hogyan pucoljátok a fületeket?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdésnek hangzik de én gondba vagyok vele. Elég ha reggelente az ujjammal kipucolom? Milyen gyakran kéne azt a pálcikát használni? És napok óta mindkettő bevan dugulva, lehet ez annak az oka hogy rosszul csinálom?

2017. nov. 2. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha hajat mosok, akkor vízzel. Egyébként meg minden reggel fülpucolóval, de csak óvatosan, nehogy megnyomj valamit ott bent.

Be lehet dugulva a fülzsírtól is, de attól is, ha volt/van valami megfázásos betegséged.

2017. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a pálcikát, mert nekem utána fáj a fülem. Én azt a fújós fültisztítót használom (nem tudom hirtelen a nevét).
2017. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor orvoshoz kéne fordulnom? Nagyon idegesítő hogy alig hallok :I
2017. nov. 2. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már nem hallasz rendesen, akkor ideje lenne orvoshoz menni.
2017. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

a fülpucoló nem jó, nem alkalmas fülpucolásra, csak beljebb tömködi az ember a fülzsírt vele.

Én speciel hullámcsattal szoktam pucolni.

2017. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Én csak kimosom az ujjammal fürdéskor, fülpiszkálót nem szabad használni, sok problémát okozhat.

Ha eldugult, akkor menj el fülészetre.

2017. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Elég annyi víz, amennyi amúgy is belejut, nem kell azt külön pucolgatni. Te is addig nyüstölted, amíg már rosszul hallasz emiatt.
2017. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha nem mosod ki, hanem csak "amennyi víz jut bele annyi elég" akkor nem lesz nagyon zsíros? Mármint.. Én ha két napig nem mostam ki akkor ha harmadik nap kimostam barna volt már benne a zsír.. És gondolom azt látják az emberek körülöttem
2017. nov. 2. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:

A fülpiszkálóval óvatosan kell bánni, tekergetni kell.

Ha meg már be van dugulva akkor irány a fül-orr-gége.

A doki nekem azt mondta h kerülni kell h víz kerüljön a fülbe.

2017. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!