Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miután letteték a kávét...

Miután letteték a kávét mennyi ideig tartottak az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

Én egy ideig csökkentettem a napi bevitt mennyiséget, aztán szombaton már nem ittam egyáltalán. Nekem úgy tűnik a legroszabb az evés utáni időszak. Reggel már nem olyan vészes, de akármikor étkezem utána dobog a szívem ezerrel és mellé esek össze a fáradtságtól.. ezt tapasztaltátok egyáltalán? mennyi ideig számíthatok erre?


még a csökkentés előtt jó ideig napi 4 kávét ittam, amiből 1 bitang volt, de a többi se gyenge, bár nem tudom megmondani hány mg koffeint vihettem be..



2017. nov. 2. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen elvonási tünetek ?
2017. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egésznapos hulla fáradtság
2017. nov. 3. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de miért tetted le teljesen? Nem cigi, drog az. Nyugodtan ihatsz , csak ne vidd túlzásba.
2017. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyeseknél többet árt, mint használ. Mindenki máshogy reagál a koffeinre, úgyhogy van mitől tartania. Én is letettem, de csak azért, mert már nélküle nem tudtam élni. Ami azt illeti már napi fél gramm sem elégített ki, ezért már csak a negatív hatásait érzékeltem.
2017. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B.roland90 válasza:
Pont ebbe a cípőbe járok nem tudok aludni már 8 napja nem itta energiaitalt.Meddig tart ez az állapot?Már hulla vagyok.Altató is max 2óráig hatott (sanval 10mg)van ennek vége??
2018. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!