Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti motiváltabbak lettetek az...

Ti motiváltabbak lettetek az antidepitől? Ismét érdekelt a régi hobbitok, örültetek az ünnepeknek, nagyobb kedvvel csináltátok a napi teendőiteket?

Figyelt kérdés
Én első hetekben teljesen felpörögtem, most pàr hónap utàn totàl motivàlatlan vagyok. Megcsinàlok mindent de nem tudok örülni nem vagyok szomorú. Olyan vagyok mint egy befőtt. Vagyok.

#hobbi #érzelem #antidepresszáns #motivàltsàg #mitivàltlansàg
2017. okt. 20. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta szeded? És mire?
2017. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és sikeresebb is lettem.
2017. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Generalizàlt szorongàsra. Több mint fél éve szedem.
2017. okt. 20. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Lassan javuló betegség...Sztem az antidepi időt ad a szervezetnek a gyógyulásra. Most ha nem szenvedsz, az már előre lépés...
2017. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az antidepi a nagy kilengèsű tüneteket kiegyensúlyozza az által, hogy az agykèmiai vegyületeid ez előtti, ingadozó szintjèt kb állandósítja.

Vagyis, a hozzászokás után nyilván nem pörget már annyira, viszont, olyan nagy hullámvölgyeid sem lehetnek, mint előtte.

Tök normális dolog :)

Próbálj ki új dolgokat hobbikènt, hátha előrèbb mozdítanak, motiválnak. Ha megjött a "langyosvíz" állapot, akkor a gyógyszer hatásos- ilyenkor kellpuffogtatni a mozogj, sportolj, kirándulj tanácsokat, ami a netezők 80%a szerint ultimate depigyógyszer. :)

( esetedben ezek a tanácsok pont helytállóak:) )

Kitartást! :)

2017. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem az érzelmek hiànya zavar. Nevetek de nem úgy mint régen. Az agyam tudja, hogy vucces a dolog, de nem érzem. Nem is tudom megmagyaràzni. Sírni egyàltalàn nem tudok. Nem azért mert sírni jó, de pl. volt egy halàleset a csalàdban, szerettem stb. De nem tudom megsiratni. Úgy érzem ez nem normàlis dolog.
2017. okt. 21. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Antidepis kérdéseknék mindig írd le, mit szedsz és hány mg-ot. Nehéz így bármit is mondani. Én 5 éves szedek 20mg paroxetint de nem talasztaltam azt, amit leírtál. Érzelemteljes vagyok, motivált és nagyon jól érzem magam a bőrömben.
2017. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Dulseviat szedek 30mg.Szedtem mellé Xanax 0,5 -öt, de azt màr elhagytam.
2017. okt. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!