Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evés utáni hányinger?

Evés utáni hányinger?

Figyelt kérdés
Két hete tüszős mandulagyulladásom volt két fekéllyel. Lázas voltam, hánytam és szédültem. Kaptam rá antibiotikumot, de emellett a torkom miatt 5 napon keresztül szinte nem is ettem, a szimpla nyelés is majdhogynem lehetetlen volt. Szerencsére meggyógyultam, azonban pár napja arra lettem figyelmes, hogy étkezés után fél órával hányingerem lesz, ami akár egy óráig vagy többig is eltarthat, ez változik. Lehet köze ennek a fent említett betegséghez, hogy egyéb okai vannak? Érdemes lenne-e orvoshoz forduljak a probélámmal? Aggódjak emiatt?

2017. nov. 6. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumhoz lehet köze. Szedj probiotikumot, és főétkezések előtt igyál meg 1-2 evőkanál almaecetet 1 dl vízben elkeverve. Húsokhoz egyél savanyúságot.
2017. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!