Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka az állandó...

Mi lehet az oka az állandó szédülésemnek?

Figyelt kérdés

Egész nap folyamatosan szédülök. Azt hiszem, ez már hosszú évek óta tart. Talán már gyerekkorom óta tart. Ne kérdezzétek, miért csak most jutott ez eszembe.. Hosszú történet.

A lényeg, hogy most jutottam el odáig, hogy elmentem ezzel egy teljeskörű laborvizsgálatra.


Még nem tudom az eredményt, ezért itt érdeklődnék. Szerintetek mik lehetnek az okai?



2017. nov. 21. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Állandan nekimegyem mindennek és mindenkinek szinte: ajtó, faliszekrény, ágy, asztal.. Most is van egy kék folt a bal felkaromon.


Ha valaki mond valamit, nem hallom meg rendesen elsőre, nem tudok elsőre normálisan válaszolni, csak ha összeszedem magam.


Vérnyomás? Vércukor? Vitaminhiány?

2017. nov. 21. 09:56
 2/6 A kérdező kommentje:
A felmenőim nagyszülőkig (legalábbis tudtommal) nem voltak cukorbetegek. Lehetséges, hogy az vagyok?
2017. nov. 21. 10:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg vérszegénység?
2017. nov. 21. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Hosszú volt, de a lényeget -a korodat, stb -nem írtad le.

Három tipp: alacsony (túl magas)vérnyomás, nyakcsigolya probléma, agydaganat.

2017. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19N
2017. nov. 21. 13:12
 6/6 anonim válasza:
Én is alacsony vérnyomásra tippelnèk. Esetleg alacsont vércukor is, bár nekem attól remegni szokott mindenem.
2017. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!